Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
13 °C
AAA

City TAXI

Polecamy
Katowice


Z branżą taksówkarską związani jesteśmy od początku lat 90. Nie są nam zatem obce cienie i blaski tej profesji. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w ten sposób pozwoliło nam na naprawdę szerokie spojrzenie zarówno na oczekiwania Klientów, jak i na potrzeby kierowców.
Nasza firma powstała z marzeń i pasji. Kiedy w 1992 powstawało City Taxi Katowicenaszym głównym celem było dostarczenie Klientom usług o jak najwyższej jakości. Przez prawie 25 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. Nadal na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie oraz satysfakcję Klientów.

Od lat jesteśmy zaufanym i solidnym partnerem dla firm, instytucji państwowych oraz Klientów indywidualnych o czym świadczą liczne referencje i współpraca z międzynarodowymi korporacjami. Klientom biznesowym oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających rozliczenia bezgotówkowe (elektroniczne karty Klienta, taxikody, vouchery), obsługujemy też imprezy okolicznościowe, kongresy, sympozja. Dla bardziej wymagających Kontrahentów dysponujemy flotę wyselekcjonowanych aut dla najbardziej wymagających Klientów – City Premium.
Nie bez znaczenia jest dla nas bezpieczeństwo. By sprostać tym wymaganiom oraz zapewnić Państwu komfortową jazdę, samochody podlegają ścisłej kontroli jakości, a część naszej floty co roku wymieniana jest na nowe auta. Dzięki temu mamy pewność, że będziemy mogli Państwa zawsze bezpiecznie i komfortowo dowieźć do celu.

Podstawą firmy zawsze są ludzie, dlatego ze starannością dobieramy współpracujących z nami kierowców. Chcemy, żeby podzielali naszą pasję i pomagali nam osiągać cele i razem budować zaufanie Klientów. Wszyscy taksówkarze należący do naszego Zrzeszenia to licencjonowani oraz doświadczeni kierowcy.

Sprawdź nas: http://citytaxi.katowice.pl/pl/zamow-taxi


Komentarze