Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
26 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 24.01–30.01

Wiadomości
Sprawdź horoskop tygodniowy na 24-30 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04          

Odkryjesz w sobie nowy talent lub poczujesz potrzebę rozwoju twórczego w pewnej dziedzinie. Nowy kierunek rozwoju związany będzie z aspektem zawodowym.

Byk 21.04-21.05      

Zaciśniesz więzi z przyjaciółmi. Przekonasz się na kim możesz polegać, a kto jest z tobą w relacji wyłącznie dla własnych korzyści. Ten tydzień wiele wyjaśni.

Bliźnięta 22.05-21.06       

Sprawa, na której jesteś skoncentrowany i starasz się rozwiązać nieoczekiwanie się zatrzyma. Będziesz musiał przeczekać. Wykorzystaj ten czas na ponowną analizę najważniejszych kwestii.

Rak 22.06-22.07   

Zmiana stosunków rodzinnych. Jeśli do tej pory byłeś z bliskim członkiem rodziny skonfliktowany, to w tym tygodniu nastąpi pogodzenie. Mogą też przeciwnie – pojawić się spory, jeśli wcześniej ich nie było.

Lew 23.07-22.08      

Zainwestujesz w swój rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. W tym celu m.in. zapiszesz się na studia podyplomowe lub kursy doszkalające.

Panna 23.08-22.09   

Zostaniesz zaproszona na wydarzenie kulturalne lub spotkanie towarzyskie. Będziesz miała okazję poznać nowe osoby, z którymi szybko nawiążesz porozumienie.

Waga 23.09-23.10    

Utkniesz w miejscu i znajdziesz się w sytuacji pozornie „bez wyjścia”. Jeszcze w tym tygodniu nie dostrzeżesz rozwiązania, ale w przyszłości wszystko się wyjaśni.

Skorpion 24.10-22.11   

Niespodziewanie sprawa, która jakiś czas temu utknęła w martwym polu, ruszy z miejsca. Dostrzeżesz pozytywne zmiany w twojej przestrzeni, które pozytywnie na ciebie wpłyną.

Strzelec 23.11-21.12      

Jeśli w ostatnim tygodniu ktoś cię skrzywdził, to nadal towarzyszyć ci będą emocje smutku i żalu. Nie spodziewaj się przeprosin, bo te ewentualnie otrzymasz za jakiś czas.

Koziorożec 22.12-20.01    

Uwaga na finanse! Możesz stracić znaczną ilość gotówki, przez m.in. przestępstwo, własną nieuwagę lub podjęcie nietrafionej decyzji inwestycyjnej. Bądź czujny we wszystkich transakcjach.

Wodnik 21.01-20.02    

Podejmować będziesz ważną decyzję związaną z finansami. Będzie to się wiązało z rozpoczęciem pewnej działalności, która wymagać będzie twojego wkładu finansowego.

Ryby 21.02-20.03   

W tym tygodniu czeka cię dużo randek i miłych spotkań towarzyskich. Dostrzeżesz, że masz w swoim otoczeniu wielbiciela, który będzie chciał cię bliżej poznać.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze