Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 15.08–21.08

Wiadomości
Sprawdź horoskop tygodniowy na 15-21 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04    

Drugi raz zakończysz znajomość, której jakiś czas temu dałaś drugą szansę. Tym razem będziesz bardziej pewna i świadoma, czego względem tej relacji chcesz.

Byk 21.04-21.05      

Odczuwać będziesz niepokój o swój związek. Pojawisz się w niekomfortowej sytuacji, z której nie będziesz wiedziała jak wyjść. Możliwe, że partner powie Ci coś niestosownego w towarzystwie znajomych.

Bliźnięta 22.05-21.06       

Postawisz na rozwój i zapiszesz się na drugi kierunek studiów lub kurs. Będziesz jednak dokształcała się dwutorowo, aby zaoszczędzić na czasie.

Rak 22.06-22.07    

Przed Tobą błogi i bardzo towarzyski tydzień. Mniej będziesz zapracowana, a więcej czasu poświęcisz znajomym. Będziesz pielęgnowała ważne dla siebie relacje.

Lew 23.07-22.08      

Ktoś mocno zrani Twoje uczucia. Możesz się zawieść na przyjacielu, któremu zmieniły się intencje względem Ciebie. Zastanów się, czy ta relacja była prawdziwą przyjaźnią.

Panna 23.08-22.09  

Uwaga możliwa wielka kłótnia! Od słowa do słowa, oboje będziecie chcieli mieć rację i żadne z Was nie pokusi się o kompromis. Finał może być tragiczny.

Waga 23.09-23.10      

Podejmować będziesz decyzję dotyczącą nauki, np. wybierać będziesz między dwoma kierunkami studiów lub miejsc nauki. Niektóre Wagi rozwiązywać będą dylemat szkolny swoich dzieci.

Skorpion 24.10-22.11   

Podejmiesz ważne rozmowy dotyczące nieruchomości. Niektóre Skorpiony będą rozmawiały na temat wynajęcia lokalu, a inne mocno interesować się będą zakupem działki.

Strzelec 23.11-21.12      

Zadbaj o zdrowie. Od dawna przepracowujesz się, a w tym tygodniu znowu masz wiele działań zaplanowanych. Los może Ci pokrzyżować plany i unieruchomić Cię w łóżku na kilka dni.

Koziorożec 22.12-20.01    

Jeśli poszukujesz pracy lub dodatkowych zleceń, to zgłoś się do dawnego pracodawcy lub kontrahenta. Uruchom znajomości. W taki sposób wpłynie Ci nowa aktywność zawodowa.

Wodnik 21.01-20.02    

W tym tygodniu wiele będziesz imprezowała, głównie wieczorami. Doskonale wiesz, że w ostatnim czasie dużo pracowałaś i nagrodzisz siebie za włożony wysiłek w pracę zawodową.

Ryby 21.02-20.03  

Przed Tobą podróż, która Cię odstresuje i dostarczy wielu pozytywnych wrażeń. Niektóre Ryby wyjadą na dłuższy urlop, na którym wypoczną i nabiorą sił witalnych.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/