Na widok policjantów chciał połknąć woreczek z narkotykami

fot. KMP w Gliwicach

Redakcja

28 grudnia, 2022

W ręce gliwickich policjantów wpadł „zasłużony” w mrocznej strefie narkobiznesu podejrzany, ścigany listem gończym przez chorzowski sąd rejonowy. Mundurowi złożyli mu wizytę w mieszkaniu na osiedlu Sikornik tuż przed świętami. 23 grudnia mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty i trafił za mury aresztu śledczego.

Policjanci zapukali do mieszkania w jednym z bloków na osiedlu Sikornik. Wiedzieli już, że znajduje się tam poszukiwany listami gończymi 46-latek. 

-On z kolei nie przewidywał tej wizyty. Był na tyle zaskoczony widokiem stróżów prawa, że na ich oczach próbował… połknąć torebkę strunową z białym proszkiem. Dlaczego podchodził do drzwi, do których ktoś zapukał, z narkotykami, możemy się domyślać - relacjonuje gliwicka policja. 

Kryminalni uniemożliwili podejrzanemu połknięcie dowodów w sprawie. Został obezwładniony i skuty. 

-Porcja narkotyków, którą tak desperacko chciał ukryć, nie była jedynym towarem przy nim znalezionym. Zgodnie z zasadami, nasi funkcjonariusze dokładnie przeszukali lokal i znaleźli łącznie prawie 280 gramów amfetaminy. To 2800 tak zwanych porcji dilerskich- podała KMP w Gliwicach.

Czytaj także: https://silesia24.pl/narkotyki...

Zatrzymany, jako ścigany listem gończym, wielokrotnie notowany, a przede wszystkim - karany, wraz z obciążającymi go dowodami trafił do policyjnego aresztu. List gończy oraz fakt, że mężczyzna ten popełnił kolejne poważne przestępstwo, spowodują, że nie szybko opuści on więzienne mury.

Źródło: KMP w Gliwicach

powiązane artykuły:

fot. KPP w Cieszynie
Wiadomości 21 grudnia, 2022

Mundurowi z cieszyńskiej komendy w wyniku czynności operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn i dwie

44 735572 g
Wiadomości 27 listopada, 2022

Policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Okazało się, że kierowca pojazdu prowadzi pom

50 731834 mo2
Lokalne 3 listopada, 2022

Mikołowscy policjanci zatrzymali mieszkankę Zabrza, która przyjechała do Mikołowa, by sprzedać amfet

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.5µg/m3 PM2.5: 14.3µg/m3