Narkotyki w akademiku. Znaleziono je w pokoju studenta z Ukrainy

fot. KMP w Częstochowie

Redakcja

28 grudnia, 2022

Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową i pseudokibiców zatrzymali 19-letniego studenta, który w jednym z częstochowskich akademików przechowywał znaczną ilość narkotyków. Na wniosek prokuratora, decyzją sądu obywatel Ukrainy trafił do aresztu.

Dzięki zaangażowaniu policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, kolejny diler narkotykowy został zatrzymany i nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny.

-W wigilijny wieczór mundurowi wylegitymowali przed jednym z domów studenckich w Częstochowie 19-letniego obywatela Ukrainy, który posiadał przy sobie działkę dilerską marihuany. Natomiast w pokoju, który wynajmował, stróże prawa znaleźli dodatkowo prawie 200 działek dilerskich zielonego suszu, prawie 120 haszyszu, kilkanaście gramów grzybów halucynogennych, 22 sztuki tabletek ekstazy, wagę dilerską i woreczki strunowe- relacjonuje częstochowska policja. 

Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora, decyzją sądu trafił do aresztu.

powiązane artykuły:

50 731834 mo2
Lokalne 3 listopada, 2022

Mikołowscy policjanci zatrzymali mieszkankę Zabrza, która przyjechała do Mikołowa, by sprzedać amfet

Space gd728703c6 1920
Lokalne 28 października, 2022

Funkcjonariusze śląskiej KAS zabezpieczyli ponad 360 gram środków odurzających w przesyłce kurierski

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.7µg/m3 PM2.5: 8.9µg/m3