Zakupy żywności przez internet- prosto i bez tłumów

Zakupy zywnosciowe przez internet

Redakcja

19 sierpnia 2022

Zakupy żywnościowe przez Internet zyskały popularność w nie tak dalekim okresie pandemii. Dlaczego ciągle utrzymują się na rynku? Poznaj zalety zamawiania jedzenia z domu, z pracy lub w drodze!

Zakupy spożywcze online

Zastanawiasz się, czy zakupy online jedzenia, napojów oraz artykułów pierwszej potrzeby nie nadszarpną mocno Twojego portfela? To coraz bardziej popularna usługa, dzięki której nie tylko nie wydasz więcej, ale i możesz zaoszczędzić. Robiąc zakupy w Internecie, szybciej wyłapiesz korzystne okazje i przecenione produkty, niż ma to miejsce w zatłoczonym sklepie. Internetowe sklepy spożywcze z dostawą do domu to zawsze pewność, że niczego nie zapomnisz ze sklepu.

Zakupy online - to się opłaca

W przeciwieństwie do zakupów w sklepie stacjonarnym, gdy chcesz zrobić zakupy spożywcze online nie musisz tracić swojego czasu na przejazd, chodzenie po przeludnionym sklepie oraz powrót. Oszczędność czasu i wygoda to jednak nie wszystko - szeroka oferta produktów w niskich cenach sprawia, że Twój domowy budżet również odetchnie z ulgą. Gdzie szukać najlepszych ofert? Z aplikacją InPost Fresh, która działa już na terenie Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic, Sosnowca, Czeladzi, Mysłowic oraz okolic, masz pewność, że koszt dostawy nie przekroczy 10 złotych.

Jak zacząć zakupy spożywcze online?

Żeby odwiedzić supermarket online, jedyne co trzeba zrobić, to ściągnąć aplikację InPost Fresh. Otrzymujesz dostęp do artykułów spożywczych oferowanych przez sieci Carrefour oraz Makro. Po pobraniu apki, w kilku prostych krokach otrzymasz dostęp do całej gamy produktów. Wpisz swój kod pocztowy, a algorytm wyszuka najbliżej położony, najlepszy sklep dla Ciebie.

Następnie wybierz datę oraz przedział czasowy, w którym kurierzy InPost Fresh mogą przyjechać pod wskazany adres z dostawą świeżych zakupów spożywczych. Kolejny krok to najbardziej przyjemna część zakupów online - wybór produktów prosto z oferty Carrefour lub Makro. Na klientów chętnych do zamówienia zakupów spożywczych online czekają rabaty i korzystne okazje, które można na spokojnie przeglądać. Po skończeniu zamówienia wystarczy jedynie dokonać płatności.

Korzystne oferty w sklepach internetowych

Gdy zamówienie jest już gotowe, wystarczy już tylko je opłacić, by cieszyć się z dostawy zakupów pod same drzwi. Płatność zrealizujesz przez przelew internetowy, BLIK lub płatność kartą u kuriera InPost Fresh. Cena dostawy zaczyna się od 5,99 zł przy standardowym czasie dostaw lub 9,99 zł za ekspresową dostawę do domu jeszcze tego samego dnia za zakupy od 100 złotych.

Sklep spożywczy Makro we współpracy z InPost Fresh oferuje również rabat na pierwsze zakupy z aplikacją. Przy płatności powyżej 150 złotych za zamówione produkty otrzymasz 40 złotych rabatu na pierwsze zamówienie z dowozem. Również na drugie i trzecie zamówienie sklep spożywczy online daje po 30 złotych rabatu. Nie tylko zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu, ale i w korzystniejszej, dobrej cenie.

Pozbądź się ciężkich siatek!

Zastanawiasz się, czy dostawa przez Internet dojedzie do Ciebie w nienaruszonym stanie? Bez obaw zamawiaj zakupy żywnościowe przez Internet, ponieważ flota kurierów InPost Fresh zaopatrzona jest specjalne samochody dostawcze z chłodziarkami. Specjalnie przeszkolona w transporcie żywności kadra kurierów zadba o to, byś odebrał swoje zamówienie świeże i w całości.

Sklepy z dostawą przez Internet to prosty sposób na to, by ulżyć sobie w codziennych obowiązkach. Zamawiaj zakupy spożywcze do domu wraz z aplikacją InPost Fresh - przekonasz się, jakie to łatwe.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 23.7µg/m3 PM2.5: 19.7µg/m3