Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
24 °C
AAA

Od czwartku dwa sklepy Netto w Dąbrowie Górniczej

Drugi sklep Netto w Dąbrowie Górniczej przywita klientów już w najbliższy czwartek, 27 stycznia. Placówka przy ul. Królowej Jadwigi 50 zastąpi znajdujący się tu jeszcze do niedawna sklep sieci Tesco. W dniu otwarcia sklep zaprasza już od 8 rano. Na klientów czekać będzie atrakcyjna oferta.

Z okazji otwarcia dla klientów przygotowana została specjalna oferta obejmująca obniżki cen sięgające nawet ponad 50 proc.

Oferta „otwarciowa” obowiązuje od 27 do 30 stycznia – pierwszej niedzieli handlowej w tym roku. Nowi klienci będą mieli okazję nie tylko uzupełnić domowe zapasy, ale także zapoznać się z asortymentem Netto. 
W trosce o swoich klientów, Netto stale utrzymuje dyskontowe ceny 500 najbardziej popularnych produktów. Każdego tygodnia eksperci sieci monitorują rynek, by upewnić się, że ceny proponowane przez Netto są zawsze najniższe. Zaoszczędzić na zakupach pomagają też liczne promocje i rabaty, co tydzień inne.  

Nowy sklep Netto w Dąbrowie Górniczej ma powierzchnię ok. 800 m2 i zlokalizowany jest przy ul. Królowej Jadwigi 50. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22.

W Dąbrowie Górniczej funkcjonuje już jeden sklep Netto – przy ul. 11 Listopada 22.

Wszystkie nowo otwierane sklepy Netto utrzymane są w formacie 3.0, który nawiązuje do skandynawskich korzeni sieci. W sferze wizualnej 3.0 to minimalistyczny wystrój wnętrz, który zapewnia komfort zakupów dzięki szerokim alejkom, neutralnemu oświetleniu oraz zastosowaniu naturalnych materiałów wyposażenia wnętrz.

 

materiał prasowy


Komentarze