Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz

2022 01 25 15 08 47 158590 1000x

Redakcja

26 stycznia, 2022

Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz. Pieniądze na jego zakup pochodzą w dużej części z budżetu gminy Jaworzno, która przekazała na ten cel środki w wysokości 2/3 kwoty auta.

Zakupiony pojazd ma dobre parametry techniczne i jest ekonomiczny, co przekłada się na niższe koszty jego eksploatacji. Ponadto będzie zapewniał policjantom bezpieczeństwo, gdyż jest wyposażony w szereg nowoczesnych systemów.

Podczas wczorajszego spotkania Komendant Miejski Policji w Jaworznie, mł. ins. Piotr Uwijała podziękował władzom samorządowym za dofinansowanie, które umożliwiło zakup policyjnego pojazdu.

Podkreślił, że ten przykład wzorowej współpracy z jaworznickim magistratem jest dużym wsparciem dla Policji i ma znaczący wpływ przede wszystkim na skuteczną walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Łukasz Kolarczyk podczas przekazania kluczyków do zakupionego pojazdu zaznaczył, że priorytetem działań samorządu jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworzna.

 

Źródło: UM Jaworzno

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 1.8µg/m3 PM2.5: 1.4µg/m3