Tramwaje Śląskie ogłaszają konkurs fotograficzny

KONKURS FOTOGRAFICZNY PLAKAT poziom

Redakcja

8 września 2023

Tradycyjnie w związku ze zbliżającym się Dniem Otwartym Zajezdni Tramwajowej, spółka Tramwaje Śląskie S.A. ogłasza konkurs dla mieszkańców i pasażerów. Tym razem jest to konkurs fotograficzny pt. „Tramwaj na tle zabytków Zagłębia”. Zgłoszenia można nadsyłać do 19 września włącznie.

Tegoroczny konkurs fotograficzny skupia się na zagłębiowskiej części sieci tramwajowej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wynika to z faktu, iż Dzień Otwarty odbędzie się na terenie – jedynej zagłębiowskiej – zajezdni w Będzinie. Hasło przewodnie brzmi: „Tramwaj na tle zabytków Zagłębia”.

Liczymy zwłaszcza na lokalnych mieszkańców, którzy znają swoje miasta, wiedzą, gdzie znajdują się ciekawe, może wręcz zabytkowe budynki, w sąsiedztwie których przebiegają linie tramwajowe, znają ciekawe miejsca, w których można wykonać atrakcyjne zdjęcie. Ale konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy w określonym terminie przyślą zdjęcia nawiązujące tematycznie do tytułu konkursu – zaznacza Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maksymalnie 3 zdjęcia (pliki .jpg o minimalnej rozdzielczości 240 dpi.) oraz skan wypełnionej i własnoręcznie podpisanej karty zgłoszeniowej, będącej załącznikiem do Regulaminu. Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: tramwaj@tram-silesia.pl w nieprzekraczalnym terminie do 23:59 we wtorek 19 września.

Wszystkie zakwalifikowane do konkursu zdjęcia będą oceniane przez powołane jury konkursu, które będzie oceniać pomysłowość, technikę i walory estetyczne.

Jury przyzna 3 nagrody, ale nie wyklucza się również przyznania dodatkowych wyróżnień. Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe, których wręczenie, wraz z ogłoszeniem wyników konkursu, odbędzie się podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Będzinie w sobotę 23 września.

powiązane artykuły:

Sosnowiec Małachowskiego
Lokalne 4 września 2023

Od poniedziałku, 4 września na ul. Małachowskiego w Sosnowcu zostanie przywrócony ruch tramwajów.

FB IMG 1693060080935
Lokalne 26 sierpnia 2023

Miasto Katowice może przejść do kolejnego etapu największej inwestycji transportu publicznego w n

ZUR dron
Lokalne 22 sierpnia 2023

Kolejny etap przebudowy część układu torowego zajezdni tramwajowej w Chorzowie Batorym. Tramwaje

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.5µg/m3 PM2.5: 8.4µg/m3