"Kocioł czarownic" kolejny raz zwycięski. Tym razem przed Temidą.

Stadion śląski afera

Redakcja

4 kwietnia 2023

Rozpoczęte w ub. roku śledztwo Prokuratury Rejonowej w Chorzowie zostało ostatecznie umorzone. O co chodziło w domniemanej aferze z ambasadorami Stadionu Śląskiego?

W dniu 16 marca chorzowska Prokuratura ostatecznie umorzyła śledztwo ws. domniemanych nieprawidłowości jakie miały pojawić się na Stadionie Śląskim. Sprawa była wyjątkowo medialna, gdyż dotyczyła władz spółki zarządzającej Stadionem oraz nadzorującym ją Urzędem Marszałkowskim, oraz czołowych polskich lekkoatletów związanych ze Stadionem.  Po raz kolejny dobre imię Stadionu Śląskiego zostało obronione, tym samym dziękuję wszystkim pracownikom za profesjonalną realizację swoich obowiązków - skomentował wyrok Jan Widera, Prezes spółki Stadion Śląski.


Kocioł oczyszczony z zarzutów to wreszcie dobra wiadomość płynąca ze Stadionu Śląskiego, szczególnie po zamieszaniu związanym z organizacją meczu Ruchu Chorzów. W tym roku na Stadionie zawita wiele imprez światowego formatu, w tym Drużynowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy oraz jeden z mityngów Diamentowej Ligi.

powiązane artykuły:

Morawieckiss
Lokalne 29 marca 2023

Mateusz Morawiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraził chęć pomocy w rozegraniu mec

Koncerty na Stadionie Śląskim w 2023 roku
Lokalne 20 stycznia 2023

Pop, metal, muzyka operowa, poezja śpiewana, hip-hop… – w tym sezonie ka

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.8µg/m3 PM2.5: 3.5µg/m3