MAYDAY Poland - Powraca jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej!

Kj58ikjgf

Redakcja

26 kwietnia 2022

Festiwal Mayday Poland jest z nami już 22 lata - kolejna edycja już 10 listopada w katowickim Spodku!

Mayday to wydarzenie, które ma wyjątkowe znaczenie na muzycznej mapie Polski. To wydarzenie, w którym legenda miesza się z rzeczywistością. Mało jest osób zainteresowanych muzyką, które nigdy o nim nie słyszały. Mayday - co to znaczy? Czym jest? Co jeszcze można napisać o tak kultowym evencie? 

To nie tylko muzyka, ale i ludzie. Żaden inny festiwal nie może pochwalić się tak oddaną społecznością. Co roku do katowickiego Spodka (bo nie ma innego miejsca, gdzie może odbyć się Mayday) wabią ją nie tylko zaproszeni artyści, lecz przede wszystkim - sam Mayday. Jego klimat, światła, lasery, inni imprezowicze i atmosfera uczestniczenia niemalże w misterium. Nic tak nie kusi, jak bycie częścią najpiękniejszej tradycji muzyki elektronicznej w Polsce. Oddychanie nią. Tak, coroczny wyjazd na Mayday to dla wielu osób w Polsce coś tak naturalnego, jak powietrze. MAYDAY Poland to coś więcej, niż zwykły festiwal, to społeczność oddanych fanów, którzy regularnie uczestniczą w każdej edycji wydarzenia. Na tym festiwalu wychowywały się i wychowują kolejne pokolenia wielbicieli muzyki elektronicznej. Festiwal MAYDAY zasłynął jako jedno z pierwszych wydarzeń techno na tak dużą skalę, które odbywa się w wielkich hal z porywającą oprawą wizualną. 

To wszystko potwierdza hasło tegorocznej edycji festiwalu - „Always Together”. Organizatorzy Mayday Poland robią ukłon w stronę swoich wiernych fanów i fanek. Zarówno z tymi, którzy są z wydarzeniem od 22 lat, jak i świeżych członków maydayowej rodziny. Dla nich wszystkich Mayday jak zwykle szykuje fantastyczny, międzynarodowy line-up, który zaprezentuje nam całonocną podróż przez różne odcienie muzyki elektronicznej - przede wszystkim będzie to piękna techno uczta. Do tej pory w katowickim Spodku na Mayday wystąpiły takie gwiazdy, jak Amelie Lens, Westbam, Sven Väth, Charlotte de Witte, Chris Liebing czy Joris Voorn. 

Szykujcie się na kolejną edycję Mayday Poland już 10 listopada 2022 roku. To będzie lot, który zapamiętamy na długo.

Zastanawiasz się, gdzie kupić bilety na MAYDAY? Bilety na  MAYDAY Poland  "ALWAYS TOGETHER" kupisz w Going. i na Empik Bilety.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.5µg/m3 PM2.5: 13.8µg/m3