Etui na telefon - przydatne akcesoria do telefonów

Akcesoria do telefonow 1

Redakcja

23 sierpnia, 2022

Akcesoria do telefonów, takie jak etui, sprawiają, że używanie smartfona staje się znacznie wygodniejsze, a przez to bardziej przyjemne. Obudowy pełnią ponadto funkcję ochronną, przedłużającą żywotność urządzenia, dlatego tak wiele osób chętnie z nich korzysta. Etui na telefon Samsung, Huawei, LG czy Apple – to nie ma znaczenia! Sprawdź, dlaczego powinieneś się w nie zaopatrzyć!

Etui – wielofunkcyjne akcesoria do telefonów


Era niezniszczalnych telefonów komórkowych, takich jak popularna Nokia 3310, dawno już przeminęła, choć nieśmiertelność wspomnianego modelu jest często wspominana w internetowych memach. Dzisiaj mamy inne priorytety i oczekiwania od naszych komórek – mają służyć nie tylko dzwonieniu, ale także umożliwiać wykonywanie jakościowych zdjęć, korzystanie z wielu aplikacji, granie w gry czy oglądanie filmów. Do spełnienia tych potrzeb wymagany jest nierzadko duży wyświetlacz, który najczęściej jest niestety podatny na uszkodzenia. Z pomocą przychodzą nam na szczęście akcesoria do telefonów – w tym różne etui.

To właśnie one chronią nasze telefonu przed zarysowaniami, pęknięciami oraz przykrymi konsekwencjami ewentualnych upadków, a dzięki temu pozwalają nam korzystać z komórki przez dłuższy czas. Etui na telefon Samsung, LG, Apple czy inny model, o ile jest dobrze dopasowane, jest niezwykle funkcjonalnym akcesorium, które doskonale sprawdza się w znakomitej większości przypadków. Oprócz funkcji ochronnej może jednak pełnić jeszcze jedną – ozdobną i estetyczną, stanowiąc środek do wyrażania siebie i swojego gustu.


Wyraź siebie — etui z własnym nadrukiem


Dzisiejsze obudowy dają nam szerokie możliwości personalizacji. Za ich pomocą możemy pokazać światu, jakimi jesteśmy osobami oraz co nas pasjonuje. Te akcesoria do telefonów możemy zakupić w ramach indywidualnego zamówienia, przekazując doświadczonej firmie wybraną grafikę. Nierzadko też wiele osób decyduje się na spróbowanie swoich sił w samodzielnym przyozdobieniu etui. Do tego celu często wykorzystuje się modele przezroczyste, choć nie jest to regułą. Naklejki, grafiki czy pisaki – przy odrobinie kreatywności nawet najbardziej zwyczajna obudowa zaczyna nabierać kolorów.

Własnoręczna dekoracja etui sprawia, że korzystanie z telefonu staje się od razu przyjemniejsze. Będzie on wówczas nie tylko gadżetem, ale także manifestacją swojej osoby.


Etui na telefon Samsung i innych marek – ładne, dopóki odpowiednio o nie zadbasz


Najbardziej popularne akcesoria do telefonów, takie jak etui, wykonane są z silikonu. Choć ma on niewątpliwie wiele zalet, potrafi szybko stracić swój estetyczny wygląd. Po pewnym czasie eksploatacji można zauważyć żółknięcie czy ogólnie odbarwienia. Na szczęście takie niedoskonałości można zwalczyć różnymi domowymi metodami, które szczegółowo zostały opisane tutaj: http://biegwolnoscipoznan.pl/jak-wyczyscic-zzolkniete-etui-na-telefon/.

Jeżeli odpowiednio zadbamy o nasze akcesoria na telefon, odwdzięczą nam się długą żywotnością i nienagannym wyglądem. Warto pamiętać o tym, aby czyszczenie było przede wszystkim regularne i staranne, a środki, których używamy, dobrze dobrane.


Etui z własnym nadrukiem czy może obudowa książkowa? Co wybrać?


Wybór odpowiedniej ochrony dla naszego smartfona powinien być podyktowany naszymi indywidualnymi potrzebami. Warto jednak przed zdecydowaniem się na konkretny model zdać sobie sprawę nie tylko z jego zalet, ale również wad.

Opisywane wyżej etui to najpopularniejszy rodzaj obudowy, czyli back case. Dostaniemy go w każdym wymarzonym wariancie kolorystycznym oraz z wybraną grafiką. Dobrze chroni tył komórki i w wielu przypadkach zapobiega negatywnym konsekwencjom upadków – nie jest jednak niezawodny. Przede wszystkim nie zabezpiecza telefonu przez zarysowaniami, a ponadto modele wykonane z silikonu cechują się najczęściej krótką żywotnością, zwłaszcza jeśli o nie nie dbamy. Obudowa książkowa chroni natomiast zarówno przód, jak i tył smartfona, jednak daje mniejsze możliwości w kwestii personalizacji. Każde z tych akcesoriów do telefonu, aby dobrze spełniało swoje funkcje, powinno być jednak dopasowane do posiadanego przez nas modelu.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.5µg/m3 PM2.5: 9.8µg/m3