Zamknięcie ul. Bohaterów Getta Warszawskiego w Gliwicach. Wyznaczono objazd

Bohaterów Getta Warszawskiego

Redakcja

13 kwietnia 2023

Rozpoczyna się kolejny etap modernizacji układu drogowego po południowej stronie gliwickiego dworca PKP. Od najbliższego poniedziałku – 17 kwietnia – aż do końca maja kierowcy nie przejadą odcinkiem ul. Bohaterów Getta Warszawskiego od skrzyżowania z ul. Zwycięstwa do rejonu zjazdu na DTŚ z wiaduktu nad torami, na wysokości gliwickiej onkologii.

Z wyłączonego z ruchu fragmentu ul. Bohaterów Getta Warszawskiego będą nadal korzystały autobusy komunikacji miejskiej oraz mieszkańcy dojeżdżający do posesji, posiadający zezwolenia wykonawcy robót.

Na czas prac został wyznaczony objazd poprowadzony odcinkiem Drogowej Trasy Średnicowej.

Kierowcy jadący od strony ulic Toszeckiej i Warszawskiej, zmierzający w kierunku centrum, po wjeździe na wiadukt nad torami kolejowymi będą kierowani na rondo im. Stanisława Byliny i ul. Sienkiewicza, następnie na Drogową Trasę Średnicową aż do zjazdu w ul. Dworcową.

Kierowcy jadący od strony placu Piastów, zmierzający w kierunku ul. Toszeckiej i Warszawskiej, będą kierowani w ul. Dworcową na zjazd w Drogową Trasę Średnicową, którą powinni opuścić w okolicy gliwickiej onkologii – przez rondo im. Stanisława Byliny na wiadukt nad torami.

Wyjątkowo w każdą środę, na czas cotygodniowego zamknięcia tunelu DTŚ, objazd poprowadzony będzie ul. Bohaterów Getta Warszawskiego – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Planowany termin przywrócenia ruchu na zamykanym odcinku ul. Bohaterów Getta Warszawskiego to 31 maja.

objazd ul. Bohaterów Getta Warszawskiego


powiązane artykuły:

Podróżuj jak król czyli nieoczywista podróż z Gliwic do Katowic
Turystyka 8 kwietnia 2023

Czy podróż może mieć królewskie korzenie, nawet jeżeli to po prostu codzienna trasa pokonywana po

Nowe boisko w sośnicy
Lokalne 6 kwietnia 2023

Przy ul. Jesiennej w Gliwicach do użytku mieszkańców oddano boisko do piłki nożnej i ręcz

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

17 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.6µg/m3 PM2.5: 5.9µg/m3