Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
27 °C
AAA

Znęcał się nad żoną. Domowy tyran odpowie jak... recydywista

Wiadomości
Policjanci z komisariatu w Koziegłowach zatrzymali 49-latka, który znęcał się nad rodziną. Usłyszał już zarzut. Dodatkowo, prokurator zajmujący się sprawą nakazał mu opuścić wspólne mieszkanie i stawiać się regularnie na policji.

Funkcjonariuszy powiadomiła przerażona kobieta, która opowiedziała, że jej nietrzeźwy i agresywny mąż dobija się do mieszkania. Na miejscu  zjawił się patrol. Stróże prawa od razu zatrzymali dobrze znanego im 49-latka i doprowadzili do policyjnego aresztu. W rozmowie z policjantami kobieta wyznała, że jej mąż od pięciu lat stosuje wobec niej przemoc. W obawie o życie dziecka oraz własne, powiadomiła stróżów prawa. Sprawą zajęli się kryminalni z Koziegłów, którzy zebrali dowody przeciwko mężczyźnie, a kiedy potwierdziło się, że jest sprawcą przemocy w rodzinie, doprowadzili go do prokuratury. Prokurator nie miał wątpliwości, że agresywny 49-latek nie może dłużej pozostać w domu z żoną i dzieckiem.

CZYTAJ TAKŻE: Areszt dla wyrodnej córki. Po pijanemu znęcała się nad ojcem [ZDJĘCIA]

Za stosowanie przemocy odpowie jako recydywista, bowiem w przeszłości miał już wyrok za znęcanie się nad rodziną. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd.


Komentarze