Walentynki na stoku!

pixabay.com

Katarzyna Kulyk

13 lutego, 2023

Już jutro święto zakochanych, z tej okazji wiślańskie stacje narciarskie przygotowały niesamowite oferty i wydarzenia na swoich stokach.

Z okazji jutrzejszych walentynek stacje narciarskie w Wiśle przygotowały ciekawą ofertę dla swoich klientów.

Na stacji narciarskiej Skolnity będzie można kupić karnet 4 godzinny, następnie dać buziaka ukochanej osobie przed kasą by odebrać drugi karnet 4 godzinny za złotówkę!

Stacja narciarska Siglany przygotowała z kolei jazdę na nartach w godzinach 20:00-24:00, zjazd nocny z pochodniami, ognisko, muzykę DJ, karnet normalny w wysokości 100 zł, ulgowy w cenie 80 zł. W cenie karnetu ciepła herbata oraz kiełbaska z ogniska.

Stacja narciarska Nowa Osada proponuje konkurs na najlepsze, najbardziej romantyczne zdjęcie zrobione na kanapie, przy czym mile widziane są oryginalne i nieoczywiste stroje. Mobilne jury będzie wyławiało zwycięzców spośród szosujących po trasach. Konkurs odbędzie się w godzinach 14:30-15:30. Obecny będzie także DJ Cezary Machej, z kolei w godzinach 12:00-14:00 będzie można spotkać Nowusia z koszykiem pełnym słodkości. Skorzystać będzie można również z ciepłego, miłosnego trunku.

powiązane artykuły:

kwiaciarnia online kwiaciarnia internetowa
Lifestyle 6 lutego, 2023

Walentynki, czyli zwyczajowo obchodzone 14 lutego święto, to doskonała okazja do obdarowania najb

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.8µg/m3 PM2.5: 6.8µg/m3