Propozycje kwiatowe na Walentynki 2023

kwiaciarnia online kwiaciarnia internetowa

Redakcja

6 lutego, 2023

Walentynki, czyli zwyczajowo obchodzone 14 lutego święto, to doskonała okazja do obdarowania najbliższej osoby zniewalającym prezentem. Jedną z najchętniej wybieranych alternatyw jest wizyta w kwiaciarni, pełnej pięknych kwiatów, będących idealnymi elementami czarującego bukietu. Propozycja tej kwiaciarni to wyjątkowa oferta dla wszystkich tych, którzy nie mogą odwiedzić sklepu osobiście.

Kwiaciarnia online Euroflorist to ceniony, zaufany oraz doskonale zaopatrzony sklep z kwiatami online, z którego pomocą możesz obdarować ukochaną osobę bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz.

Oferujemy tym samym zarówno pojedyncze lub tańsze bukiety, jak i bardziej ekskluzywne kompozycje oraz kosze z kwiatami. Z uwagi na fakt, iż popularnie zwana data Dniem Zakochanych jest dość szczególnym świętem dla wielu par, warto zdecydować się na zakup sprawdzonych oraz wprawiających w zachwyt bukietów, będących fenomenalnym odzwierciedleniem uczuć do ukochanej osoby.

Jakie kwiaty kupić na Walentynki?

Walentynkowy bukiet to nie tylko podarowane kwiaty, ale również symbol szacunku, pamięci oraz nadzwyczajnego uczucia dzielącego dwoje bliskich sobie osób. Warto więc zdecydować się na kompozycję, która będzie czarować obdarowanego przede wszystkim wyglądem, a nie wielkością lub ilością.

Co więc wybrać?

  • Tradycyjne róże – najpopularniejsze oraz najchętniej wybierane kwiaty zarówno pod względem rodzaju, jak i bogatej kolorystki. Otrzymując bukiet czerwonych róż, wielu może zaś twierdzić, że nadawca chciał pokazać, jak bardzo kocha wybrankę bądź wybranka swojego życia. Od lat twierdzi się, że symbolizują one gorącą, płomienną miłość, a także zmysłowość, namiętność czy pożądanie. Niemniej jednak wiele osób chętnie wybiera białe, których symbolem są miłość, szacunek oraz niewinność bądź różowe róże oznaczające głównie młodość i wdzięk. W wielu kwiaciarniach można spotkać także pomarańczowe róże. Do tych kwiatów zaś wielu nadawców podchodzi z dużym dystansem, gdyż mają one dwa znaczenia – radość i optymizm, ale także zdradę.
  • Stojące zaraz obok róż kolorowe tulipany to nietuzinkowy pomysł na prezent walentynkowy. Bukiet tego typu kwiatów ożywi każde pomieszczenie oraz wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Podobnie jak w przypadku róż, najchętniej wybieraną barwą tulipanów jest czerwień, gdyż oznacza gorącą i namiętną miłość. Dodatkowo jest zwiastunem nadziei, zaufania oraz nadchodzącej wiosny.
kwiaciarnia internetowa

  • Goździki – coraz chętniej wybierany rodzaj kwiatów ze względu na znaczącą i ujmującą symbolikę. Nadawca wysyłający tego typu bukiet wykazuje ogromne przywiązanie, spory podziw oraz nietuzinkową miłość do obdarowanego.
  • Storczyki to idealny pomysł na prezent na Dzień Zakochanych, gdy obdarowany uwielbia oryginalne oraz niezbyt oczywiste prezenty. Orchidea prezentuje się niezwykle luksusowo i bogato. Może oznaczać bliską relację oraz zapowiadające się szczególne uczucie.
  • Jeśli Twój związek jest nowopowstałą relacją i chcesz powiedzieć swojej ukochanej, jak bardzo ją szanujesz, a jednocześnie chcesz ją zaprosić do rozwijania tego związku, koniecznie wybierz frezje. Są znakomitą oznaką zbliżającej się wiosny oraz wyrazem ogromnego uznania.

Różnorodny bukiet na walentynki

Chcąc zaskoczyć ukochaną osobę, warto zdecydować się na różnorodny bukiet, który zachwyci drugą połówkę rozmaitością gatunków oraz bogatą kolorystyką. Wyjątkowy podarunek w postaci kwiatów to przede wszystkim wyraz naszych myśli, uczuć i emocji. Małym gestem można sprawić, że walentynki zapadną na długo w pamięci obdarowanego.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Słaba jakość powietrza!

PM10: 75.0µg/m3 PM2.5: 67.3µg/m3