Trwa dziesiąta edycja konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Pomysły można zgłaszać do 30 grudnia

zabrzański biznesplan

Redakcja

23 grudnia 2022

Trwa dziesiąta edycja konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Pomysły na własny biznes można zgłaszać do Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości do 30 grudnia br. Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody, w tym m.in. nagrody pieniężne, pomieszczenia pod działalność gospodarczą, obsługa prawna i podatkowa czy coaching biznesowy.

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości i pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Uczestnicy mogą liczyć na cenne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz partnerów, którymi są firmy i instytucje od wielu lat funkcjonujące na rynku. Łączna pula nagród w dziewiątej edycji konkursu wyniosła ponad 200 tys. zł i nie inaczej będzie i tym razem.

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie uczestnicy powinni złożyć wypełnione formularze, w których sporządzą biznesplan (do 30 grudnia). W drugim etapie konkursu nadesłane biznesplany zostaną ocenione pod względem formalnym i merytorycznym przez Kapitułę konkursu. Podczas finałowej gali ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

powiązane artykuły:

minibusy w zabrzu
Wiadomości 16 grudnia 2022

17 grudnia, na trzech trasach uruchomione zostaną w Zabrzu nowe linie minibusowe. To efekt współ

Elektrocieplowania Zabrze
Wiadomości 7 grudnia 2022

W dawnym budynku głównym dyrekcji Elektrociepłowni Zabrze, nastąpiło symboliczne podpisanie aktu

tramwajowy magazyn energii
Wiadomości 2 grudnia 2022

Tramwaje Śląskie otwarły dzisiaj pierwszy w Polsce tramwajowy magazyn energii. Stanął na pętli w

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.8µg/m3 PM2.5: 7.7µg/m3