Teatr Śląski włącza się do akcji "Kolej na Zniżki"

0573 02 slaskie old big

Redakcja

7 listopada, 2022

Koleje Śląskie wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, prowadzą akcję promocyjną pn. Kolej na Zniżki. Na czym polega akcja?

Akcja wystartowała 30 września br. Pasażerowie Kolei Śląskich będą mogli, po okazaniu biletu jednorazowego z przejazdu pociągami, zakupić tańszy bilet wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej lub na wydarzenie przez nią organizowane. 

Jako pierwsza do akcji włączyła się Opera Śląska oferując 10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Teraz przyłącza się Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego.  Dzięki tej współpracy w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich przysługuje Państwu możliwość zakupienia biletu ulgowego na spektakl produkcji Teatru Śląskiego.
Ważne: zniżka nie obejmuje: spektakli premierowych, spektakli gościnnych, wyjazdowych oraz wydarzeń odbywających się w Teatrze Śląskim. Aby skorzystać ze zniżki należy oddać bilet Kolei Śląskich pracownikowi kasy Teatru.

Lista pozostałych podmiotów współpracujących z Kolejami Śląskimi w ramach akcji Kolej na Zniżki:

Opera Śląska  10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery Śląskiej w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które Opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. 

Park Śląski – 20% zniżki na zakup biletu na przejazd Kolejką Elką w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich. Promocja obowiązuje do 13 listopada 2022 roku.

Ważne: bilet Kolei Śląskich należy okazać pracownikowi obsługi Parku Śląskiego, który po jego weryfikacji aktywuje zniżkę w biletomacie, poprzez który dokonuje się zakupu na przejazd kolejką Elką. 

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego – 30% zniżki na zakup biletu na wybrane koncerty abonamentowe i nieabonamentowe.

Ważne: zniżka nie obejmuje koncertów specjalnych: sylwestrowych, sylwestrowych na bis, Walentynek, koncertów obcych oraz wyjazdowych, a także innych usług oferowanych przez  Filharmonię Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.3µg/m3 PM2.5: 6.8µg/m3