Park Śląski przyłączył się do akcji "Kolej na zniżki"

Gdgvcds

Redakcja

18 października 2022

Kolejną instytucja, włącza się do akcji "Kolej na Zniżki", tym razem Park Śląski. Pasażerowie Kolei Śląskich będą mogli, po okazaniu biletu jednorazowego z przejazdu pociągami, zakupić tańszy bilet wstępu na Kolejkę Linową "Elka".

Od 30 września 2022 r., wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, Koleje Śląskie rozpoczęły akcję promocyjną pn. Kolej na Zniżki.

Dzięki tej promocji pasażerowie Kolei Śląskich mogą, po okazaniu biletu jednorazowego z przejazdu pociągami, zakupić tańszy bilet wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej (lub na wydarzenie przez nią organizowane).

Jako pierwsza do akcji włączyła się Opera Śląska oferując 10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Teraz przyłącza się Park Śląski. Dzięki tej współpracy w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich przysługuje Państwu zniżka w wysokości 20% na zakup biletu na przejazd Kolejką Elką. Promocja obowiązuje do 13 listopada 2022 roku.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.8µg/m3 PM2.5: 8.4µg/m3