66-latek ze Świętochłwoic groził nożem konkubinie

fot. KMP w Świętochłowicach

Redakcja

13 marca, 2023

66-latek ze Świętochłowic w trakcie awantury, którą wywołał, groził śmiercią swojej konkubinie. W chwili zatrzymania miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Może trafić za kraty nawet na 2 lata.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, świętochłowiccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. 

-Na miejscu zastali roztrzęsioną zgłaszającą, której partner miał wyjść z mieszkania do baru. Będąc jeszcze w mieszkaniu, agresor miał grozić nożem swojej konkubinie, że ją zabije. Kobieta złożyła zawiadomienie, a po niedługim czasie jej partner, który wracał do mieszkania, został zatrzymany. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie 1,5 promile alkoholu- relacjonuje KMP w Świętochłowicach. 

Mężczyzna usłyszał już zarzut, a za swój czyn odpowie przed sądem. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, połączony z zakazem zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Ponadto nakazał opuścić lokal zamieszkały wspólnie z kobietą. Za kierowanie gróźb karalnych może spędzić za kratami do 2 lat.

powiązane artykuły:

60 742705
Lokalne 26 stycznia, 2023

O krok od tragedii. Kobieta wpadła do stawu. Była wyziębiona. Uratowała ją reakcja świadka. 

60 742137
Lokalne 21 stycznia, 2023

Każdy z nas chciałby pozostać dzieckiem na zawsze. Ale czasu nie oszukamy. A na pewno dobrą metod

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

5 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.5µg/m3 PM2.5: 7.1µg/m3