Światowy dzień kota w Gliwicach! Zaadoptuj pupila

Dzien kota w Forum

Katarzyna Kulyk

17 lutego 2023

Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach i Centrum Handlowe Forum świętuje międzynarodowy Dzień Kota! Podczas akcji będzie wiele atrakcji i możliwość zaadoptowania jednego z mruczków.

W piątek 17 lutego będzie miała miejsce akcja mająca na celu świętowanie Światowego Dnia Kota! Wydarzenie będzie trwało w godzinach 16:00-19:00. Na scenie głównej umieszczonej na poziomie 0 w Centrum Handlowym Forum będzie można zobaczyć koty przeznaczone do adopcji. Nad pupilami będą czuwać wolontariusze ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach. Goście będą mogli porozmawiać z wolontariuszami o każdym z futrzanych podopiecznych, a także o świadomej i odpowiedzialnej adopcji.

Oprócz kotów, które można poznać, pokochać i zaadoptować, na gości czekać będą również warsztaty, na których wykonać można zabawkę, którą mogą podarować swojemu pupilowi bądź jednemu ze schroniska.

Podczas wydarzenia dostępny będzie także punkt, w którym chętni mogą zapisać się jako wolontariusze w Schronisku dla Zwierząt w Gliwicach, dodatkowo będzie można się dowiedzieć o innych formach pomocy oraz aktualnych potrzebach Schroniska.

Jeżeli aktualnie nie macie możliwości przygarnięcia psa lub kota, ale możecie podarować zwierzętom swój czas, to serdecznie zapraszam Was do gliwickiego schroniska. Opieka, uważność i czułość, to jest to, czego najbardziej potrzebują nasi podopieczni. Zwierząt zawsze jest więcej, niż możliwości i godzin, jakie możemy im poświęcić. Potrzebujemy wsparcia w socjalizowaniu zwierząt, by mogły trafić do nowych domów, ale także ludzkiego towarzystwa dla zwierzaków, nieprzeznaczonych do adopcji. Każdy z Was może im polepszyć życie – zachęca Barbara Malinowska, kierownik Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach.


powiązane artykuły:

zbiórka dla chorzowskiego schroniska
Wiadomości 21 grudnia 2022

Inflacja i kryzys ekonomiczny odbijają olbrzymie piętno na losie zwierząt. Koszty leczenia i utrz

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.8µg/m3 PM2.5: 8.4µg/m3