Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
12 °C
AAA

Silesia24 z nowymi pomysłami. Zapraszamy do nas

Artykuły
Nasz projekt nieustannie się rozwija i tak będzie też w najbliższych miesiącach. Choć nie zabrakło zmian, to nadal dążymy w kierunku, który obiecaliśmy naszym Czytelnikom. 

Jak wiecie z naszą redakcją pożegnał się Marek Czyż, który próbuje swoich sił w nowej przestrzeni zawodowej. Trzymamy kciuki i życzymy Markowi wszystkiego najlepszego. Jednocześnie dziękując mu za jego olbrzymi wkład i wielkie poświecenie dla projektu Silesia24.pl. 

Przed nami kolejne miesiące wytężonej pracy, po to, by zyskiwać zaufanie i uwagę naszych Czytelników i odbiorców. Wypracowaliśmy w ciągu pierwszego roku istnienia silną markę pod nazwą Silesia24.pl. Nasze kolejne sekcje i nowe wartości są dla Was interesujące, co widzimy po Waszych reakcjach, ale także dzięki coraz to lepszym statystykom. Liczba naszych unikalnych użytkowników w każdym miesiącu pozwala nam docierać do szerokiej grupy internautów.

Każdego dnia staramy się podawać wam najświeższe informacje z regionu, ale także spoza niego, jeśli dotyczy to także nas, tu mieszkających. Od Cieszyna po Częstochowę, od Zawiercia po Racibórz. I to nas bardzo cieszy, a jednocześnie motywuje do kolejnych działań. 

Dlatego już teraz pracujemy nad nowym wizerunkiem naszego portalu. Na wynik tych prac zapraszamy już jesienią. Nieco wcześniej, bo od wakacji będziemy przedstawiali Wam więcej lokalnego sportu, ale także już po tym najgorszym czasie związanym z pandemią, więcej realizacji wideo z regionu. 

Postaramy się także znaleźć miejsce dla tych, którzy poszukują nowego domu, auta, czy pracy. 

Pozwólcie zatem, że każdego dnia będziemy Was zapraszać do nas, by wspólnie tworzyć ten unikatowy projekt w regionie. Pomysłów nam i Wam nie brakuje, dlatego o atrakcyjność portalu jesteśmy spokojni. Śledźcie nas. Obserwujcie. Piszcie. Czekamy na Wasze głosy, opinie i pomysły.

Zespół Silesia 24.pl


Komentarze