Odrabianie zaległości. Piłkarski rozkład jazdy na weekend!

Murawa

Redakcja

28 października, 2022

Zbliża się zima, a wraz z nią przerwa w rozgrywkach piłkarskich. Na szczęście jeszcze możemy nacieszyć się trochę piłką nożną w naszym regionie. Poniżej plan na weekend!

Sobota
11.00
Zina IV liga – I grupa
Warta Zawiercie – Znicz Kłobuck,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Sparta Katowice – GKS II Katowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Błękitni Sarnów – Ostoja Żelisławice,
Górnik Piaski – Cyklon Rogoźnik,
Górnik Wojkowice – Źródło Kromołów,

12.30
Fortuna I liga
GKS 1962 Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec,

13.00
III liga
Polonia Bytom – Stal Brzeg,
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Nysa,
Zina IV liga – I grupa
Śląsk Świętochłowice – MKS Myszków,
Zina IV liga – II grupa
LKS Czaniec – GKS II Tychy,
Jedność 32 Przyszowice – GKS Radziechowy-Wieprz,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra – Odra Miasteczko Śląskie,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Czarni Gorzyce – Zameczek Czernica,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Forteca Świerklany – Płomień Połomia,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Naprzód Lipiny – Pogoń Imielin,
Górnik 09 Mysłowice – Urania Ruda Śląska,
MK Górnik Katowice – Orzeł Mokre,
Wawel Wirek – MKS Siemianowiczanka,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Łąka – BKS Stal Bielsko-Biała,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
MKS Lędziny – LKS Bestwina,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa – Odra Centrum Wodzisław Śląski,

13.30
Półfinał Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Lubliniec
Unia Kalety – Promień Glinica,

14.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Błyskawica Drogomyśl – Wisła Strumień,

17.00
Półfinał Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz
Naprzód Syrynia – LKS Krzyżanowice,

15.30
Zina IV liga – I grupa
Ruch Radzionków – Polonia Łaziska Górne,

17.30
PKO Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław,

18.00
III liga
Ruch Chorzów – Górnik II Zabrze,
Statscore Futsal Ekstraklasa
Rekord Bielsko-Biała – FC Toruń,
I liga futsalu
GKS Tychy – KS AZS UMCS Lublin,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
TS Podbeskidzie – ROW 1964 Rybnik,

11.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Niwy Brudzowice – Tęcza Błędów,

12.00
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Legia Warszawa,

12.45
II liga
GKS Katowice – Motor Lublin,

13.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Tworków – LKS 1908 Nędza,
Silesia Lubomia – Naprzód Borucin,

15.00
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Warta Poznań (w Bełchatowie),

16.00
I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – Futsal Nowiny,

18.00
II Liga Futsalu
MTS Knurów – Bongo Krapkowice.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.9µg/m3 PM2.5: 29.8µg/m3