Najlepsze zabiegi masaży w Karpaczu

Spakarpacz

Redakcja

27 kwietnia 2022

Udając się do SPA na różne zabiegi, należy dokładnie przemyśleć, co chce się uzyskać. Oto najlepsze zabiegi jakich można doświadczyć wśród pięknej górskiej scenerii Karpacza.

Karkonosze ze względu na dużą ilość szlaków spacerowych często wybierane są na pobyty uzdrowiskowe. Czy jest jednak w mieście Karpacz SPA? Okazuje się, że całkiem sporo i oferują ciekawe zabiegi.

Jednym z najstarszych form masażu jest zabieg z gorącymi kamieniami. Można skorzystać z oferty tego masażu w pensjonacie Karkonoskim SPA***. Masaż ciepłymi kamieniami poleca się przede wszystkim osobom, które mają kłopot z krążeniem krwi ponieważ na układ krwionośny działa on pobudzająco: przyspiesza puls, rozszerza naczynia krwionośne oraz poprawia pracę serca.

Ma także bardzo korzystne działanie na ludzką psychikę – działa odprężająco, relaksująco i wyciszająco. Z takiego masażu będą zadowolone osoby, które szybko się denerwują, cierpią na bezsenność, czy chroniczny smutek. Masaż kamieniami bazaltowymi ma doskonały wpływ także na skórę. Dzięki przyspieszonemu krążeniu krwi i limfy, skóra zostaje oczyszczona z toksyn i innych produktów przemiany materii, staje się lepiej dotleniona i odżywiona. 

Kobido to tradycyjny  japoński masaż twarzy o działaniu silnie liftingującym; harmonizuje i wspiera swobodny przepływ energii w tkankach twarzy, poprawia kondycję skóry I tonus mięśni. Kobido działa nie tylko na powierzchnię skóry, ale również na jej głębsze warstwy oraz mięśnie. Masaż twarzy Kobido to świetna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej: jest nieinwazyjny i w pełni naturalny. Wskazaniem do jego wykonania jest: zlikwidowanie napięć mięśniowych głowy, szyi oraz karku, wiotka skóra z oznakami starzenia, a także eliminacja stresu.  

Naturalny peeling ciała również świetnie działa jako forma masażu. Silnie pobudza metabolizm komórkowy, zapewnia gładką, odświeżoną i doskonale nawilżoną skórę. Szczególnie polecany jest przed korzystaniem z sauny. Regularne stosowanie peelingu sprawia, że nasza skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona - dzięki temu jest młoda i piękna. 

Wszystkie powyższe masaże można wykupić  w pensjonacie Karkonoskim SPA***.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 16.2µg/m3 PM2.5: 14.4µg/m3