Mieli odśnieżać dach marketu. Spędzili tam całą noc, bo nie potrafili zejść. Wszyscy byli pijani

Zasneli odniezajac dach

Redakcja

5 grudnia, 2023

Dzisiaj nad ranem rybniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na dachu jednego z marketów spożywczych znajduje się 3 mężczyzn, którzy proszą o pomoc. Okazało się, że mężczyźni zajmowali się odśnieżaniem dachu sklepu. Gdy zmarzli i nie potrafili zejść z dachu, wezwali pomoc. Wszyscy trzej byli pijani, a jeden z nich poszukiwany.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o tym, że na dachu budynku znajduje się kilka osób, które proszą o pomoc, natychmiast udali się na miejsce. 

W czasie podejmowanej interwencji razem ze strażakami pomogli zejść mężczyznom na ziemię. Okazało się, że 3 mężczyźni zostali zatrudnieni do odśnieżania dachu. Rybniccy mundurowi ustalili, że panowie spędzili tam całą noc, ale gdy zmarzli i postanowili zejść, nie mieli takiej możliwości. Po przebadaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wyszło na jaw, że mężczyźni są pijani - relacjonuje rybnicka policja. 

Na tym jednak nie koniec. Jak się okazało, jeden z mężczyzn był poszukiwany. Został zatrzymany przez stróżów prawa.

W tej sytuacji nie doszło do tragedii, jednak pamiętajmy o tym, że wykonywanie pracy w stanie po użyciu alkoholu jest wykroczeniem. Ponadto miejmy na uwadze, że dni, a zwłaszcza noce są mroźne. Temperatury spadają zdecydowanie poniżej 0 stopni Celsjusza. Długie godziny spędzone na zewnątrz w połączeniu z alkoholem, który złudnie rozgrzewa organizm, mogą okazać się tragiczne w skutkach.


powiązane artykuły:

38 787961
Lokalne 28 listopada, 2023

Województwo śląskie zasypało! I to porządnie! Niestety na drogach często można zobaczyć samochody

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

6 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 39.5µg/m3 PM2.5: 32.8µg/m3