Katowiccy policjanci odzyskali przywłaszczony ambulans

Policja

Redakcja

26 kwietnia 2023

Na ręce Komendanta wpłynęły podziękowania dla policjantów Komisariatu Policji VII w Katowicach, którzy odzyskali przywłaszczony ambulans. Pojazd o wartości prawie 78 tys. zł świadczy już usługi dla pacjentów z Małopolski.

W marcu 2023 roku firma, która podpisała umowę na sprzedaż ambulansu podmiotowi świadczącemu usługi transportu medycznego, złożyła w Komisariacie Policji VII w Katowicach zawiadomienie o przywłaszczeniu samochodu specjalistycznego o wartości prawie 78 tys. zł. Kontrahent, który zawarł umowę na zakup samochodu w listopadzie 2022 roku nie wywiązywał się z zawartej umowy i nie płacił rat. Nie odpowiadał również na wezwania zobowiązujące go do oddania samochodu. Jeszcze tego samego dnia policjanci z katowickiej „siódemki” odzyskali przywłaszczony ambulans i przekazali prawowitemu właścicielowi. 

Dzięki działaniom katowickich policjantów specjalistyczny pojazd świadczy już usługi dla pacjentów z Małopolski.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach insp. Arkadiusza Konowalskiego i Komendanta Komisariatu Policji VII w Katowicach podinsp. Roberta Drążka wpłynęły podziękowania dla policjantów realizujących czynności w tej sprawie:

podziękowania dla katowickich policjantów

powiązane artykuły:

kradzieże samochodów na śląsku
Lokalne 31 marca 2023

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zabezpieczyli części pochodzące z

38 709010
Wiadomości 1 czerwca 2022

Skradziony w Bieruniu rower o wartości 15 tysięcy złotych wrócił do właścicielki - polskiej medalist

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.9µg/m3 PM2.5: 4.3µg/m3