GAME MUSIC CONCERT 2024. Muzyka z gier komputerowych ponownie opanuje Spodek!

Game music concert 2024

Redakcja

10 marca 2024

Przygotuj się na kolejną dawkę ogromnych wrażeń. Multimedia, muzyka, światła, taniec – to wszystko i wiele więcej pozwoli nam przenieść się w wirtualny świat za sprawą drugiej edycji spektakularnego GAME MUSIC CONCERT.

W programie tym razem znajdzie się muzyka z takich gier jak: Assassin’s Creed, God of War, Mortal Kombat, Call of duty, Skyrim, Mass Effect, Fortnite, League of Legends, Halo, Minecraft, Everybody’s Gone to the Rapture, Horizon, Elden Ring, Final Fantasy w wykonaniu Chóru i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej.

BILETY

Zachwycająca grafika, wciągająca fabuła, rywalizacja, wielkie emocje i niezapomniane historie – gry wideo to więcej, niż tylko rozrywka. Setki osób przygotowujących kolejne tytuły sprawiają, że dziś gracze mają dostęp do prawdziwych arcydzieł budujących świat, na który mamy wpływ wraz z kliknięciem myszki, wciśnięciem przycisku, czy ruchem kontrolera. Na immersję wpływają nie tylko obrazy, ale i dźwięki, dlatego właśnie muzyka w grach wideo odgrywa tak kluczową rolę. Podobnie jak w przypadku muzyki filmowej, i ta występująca w grach z powodzeniem zaistniała również poza rzeczywistością wirtualną. I właśnie 20 kwietnia 2024 roku w katowickim Spodku zabrzmi z wielką mocą w znakomitym wykonaniu Orkiestry Symfonicznej i Chóru Filharmonii Śląskiej.

powiązane artykuły:

Mloda filharmonia
Wydarzenia 27 lutego 2024

Filharmonia Śląska zaprasza dzieci na koncerty w dniu 22 kwietnia 2024 roku o godzinie 9:

Sunwook Kim
Kultura 25 marca 2024

26 kwietnia w Filharmonii Śląskiej będzie okazją do spotkania z wielką symfoniką oraz znakomitymi

Koncert w filharmonii slaskiej
Wydarzenia 27 lutego 2024

Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski zaprasza na specjalny koncert z okazji

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.8µg/m3 PM2.5: 5.2µg/m3