Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

W Siemianowicach powstanie galeria z prawdziwego zdarzenia?

Galeria Andrychów projektu firmy. fot. Acteeum
Wychodzi na to że tak. Jedna z firm informuje o swoich planach inwestycyjnych. Wśród nich są Siemianowice Śląskie. Ma tam powstać duża galeria handlowa. Zabezpieczony został teren inwestycyjny, zaś otwarcie obu obiektów planowane jest na 2021 rok.

Plany deweloperskie firmy Acteeum obejmują dwa kolejne obiekty handlowe. Projekty w Koszalinie i Siemianowicach Śląskich planowane są jako nowoczesne i funkcjonalne obiekty handlowe, spełniające oczekiwania zarówno zakupowe jak i lifestylowe klientów.

[CZYTAJ TAKŻE: Metropolia wygrała ze skarbówką przed sądem]

Galeria ma zaoferować pełną gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek a także duże markety spożywcze, budowlane. W Siemianowicach Śląskich miałaby powstać galeria rodem z dużych miast takich jak sąsiadujące Katowice czy Bytom.

 Dążymy do tego, aby realizować obiekty, które nie tylko zaspokajają potrzeby zakupowe, ale powodują zadowolenie i poczucie osobistej satysfakcji korzystających z nich osób. Dlatego też u progu 2020 roku rozpędzamy się jeszcze bardziej podejmujemy kolejne ambitne wyzwania – dwa nowe obiekty handlowe w Koszalinie i Siemianowicach – w modelu joint venture z parterem inwestycyjnym. – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Firma w szczególny sposób kładzie nacisk na zapewnienie ich równowagi ekologicznej. Projekty Acteeum optymalizują zużycie zasobów naturalnych, energii oraz zapewniają harmonijne wykorzystane terenów, na których są budowane.

Otwarcie obiektu planowane jest na 2021 rok.


Komentarze