Bistro Atrion w Tychach - smacznie, elegancko i zdrowo

Bistro tychy

Redakcja

6 lipca, 2022

Bistro Atrion w Tychach, to miejsce w którym zjecie dania kuchni tradycyjnej, jak również odkryjecie nowe, interesujące smaki. To idealne miejsce dla smakoszy, którzy szukają pysznych dań, nie zawsze podawanych w oczywisty sposób i lubiących zjeść w ciekawych tyskich wnętrzach. To również idealne miejsce na spotkania biznesowe lub szybki obiad w pracy. To nie kolejne małe tyskie bistro, to już niemal nowoczesna restauracja.

Bistro Atrion Tychy - lokalizacja, czyli gdzie nas znajdziecie?

W Bistro Atrion w Tychach zawsze zjecie smacznie i zdrowo, a przestrzeń dookoła Was sprawi, że wyjdziecie zrelaksowani. Duże, naturalnie oświetlona wnętrza, pomogą pozytywnie naładować baterie na resztę dnia. Bistro znajduje się na terenie tyskiej strefy przemysłowej w budynku Atrion Centrum Biznesowe. Bez problemu znajdziecie miejsca parkingowe pod samym biurowcem. Możecie dotrzeć również autobusem lub trolejbusem. Lokal jest czynny i gotowy zaspokoić Wasze kubki smakowe od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.

Menu, czyli śniadania, obiady, lunche

Już od rana, oprócz aromatycznej kawy, znajdziecie tutaj wyśmienite śniadania. Przepyszne, ze starannie wyselekcjonowanych składników, podane w apetyczny sposób. To idealny sposób na rozpoczęcie dnia. Od godziny 11.00 w tyskim bistro zjecie wyborne obiady. Serwowana jest tutaj zarówno polska tradycyjna kuchnia jak i nieco bardziej egzotyczne smaki. Niejedno tyskie podniebienie - i nie tylko - oszalało z zachwytu!

Sąsiedztwo strefy ekonomicznej, powoduje, że Atrion  Bistro w Tychach  to znakomite rozwiązanie dla poszukujących obiadów pracowniczych na terenie miasta. Gotowe obiady można również kupić na wynos, co jest dobrym rozwiązaniem, dla szukających domowych posiłków, a nie mogących delektować się unikalnymi wnętrzami obiektu.

Dodatkowo, warto również pamiętać, że oferta jest zmieniana sezonowo, co pozwala na urozmaicanie i odkrywanie nowych smaków. Szeroki asortyment dań dostępny jest w ladach grzewczych i chłodniczych, m.in.: zupy, dania mięsne, ryby, dania jarskie, napoje, ciasta własnego wypieku, a także wyborne sałatki.

Bistro Tychy - catering dla firm

Impreza firmowa, urodziny, wigilia? Odpowiadając na różne potrzeby gości, Bistro Atrion serwuje pyszne dania przygotowane przez świetnych i doświadczonych kucharzy również na zewnątrz. Oferta cateringu oraz cennik dla firm są zawsze dobierane indywidualnie według potrzeb klienta. Bistro potrafi zaspokoić najbardziej wyszukane, kulinarne fantazje. Jest otwarte na nowe wyzwania i z chęcią podejmuje się współpracy. Zapewnia najlepszą obsługę, najwyższą jakość dań oraz gwarantuje wspaniały posiłek dla gości.

Zapraszamy do Bistro Atrion Tychy, nietuzinkowego, odważnego lokalu gastronomicznego, kryjącego się we wspaniałych wnętrzach biurowca. Tutaj przekonacie się, że smacznie, elegancko i zdrowo, to nie tylko slogan, a jedno z najbardziej interesujących miejsc na tyskiej mapie kulinarnej.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.7µg/m3 PM2.5: 13.4µg/m3