Bił znajomego kijem bejsbolowym na oczach dziecka. Chciał zwrotu pieniędzy

atak kijem bejsbolowym

Redakcja

7 kwietnia 2023

22-latek chciał wymusić na znajomym zwrot pieniędzy i zaatakował go metalowym kijem bejsbolowym. Zrobił to na oczach 5-letniego chłopca. Ponadto, w mieszkaniu agresora policja znalazła doniczki z roślinami konopi, których uprawa mogła dostarczyć blisko 1400 działek dilerskich środka odurzającego.

5 kwietnia po 18.00 policjanci z łaziskiego komisariatu zostali wezwani na ulicę Łąkową i Zwałową, gdzie na drodze młody mężczyzna uderza metalowym kijem drugiego mężczyznę. Chwilę później agresor został zatrzymany. 

-Okazało się, że bijąc swoją ofiarę po całym ciele, 22-latek chciał wymusić zwrot pieniędzy, które kilka miesięcy temu pożyczył znajomemu. Cała ta sytuacja rozegrała się na oczach świadków, w tym stojącego obok 5-letniego syna 36-latka - relacjonuje mikołowska policja. 
kij bejsbolowy

Zatrzymany to osoba znana miejscowym policjantom. W trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu śledczy znaleźli 48 sadzonek z roślinami konopi, których uprawa mogła dostarczyć blisko 1400 działek dilerskich środka odurzającego.

Mieszkaniec Łazisk Górnych został przesłuchany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty uprawy znacznej ilości ziela konopi oraz zmuszania do określonego zachowania. Drugie z przestępstw zakwalifikowano jako występek w czynie chuligańskim. Policjanci złożyli wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

powiązane artykuły:

Police 112
Lokalne 16 marca 2023

Z tego nie będzie nowej przyjaźni. 50-letnia kobieta padła ofiarą złodzieja, którego zaprosiła do

42 615177
Lokalne 20 maja 2020

Policjanci z Komisariatu I w Częstochowie zatrzymali w niedzielę 4 osoby podejrzewane o brutalne pob

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.5µg/m3 PM2.5: 4.9µg/m3