Zaprosiła nowego znajomego na alkohol. On ukradł jej kartę bankomatowej

Police 112

Redakcja

16 marca, 2023

Z tego nie będzie nowej przyjaźni. 50-letnia kobieta padła ofiarą złodzieja, którego zaprosiła do siebie na... spożywanie alkoholu.

50-letnia kobieta zgłosiła do częstochowskiej policji doniesie o kradzieży z włamaniem. Z jej relacji wynikało, że najprawdopodobniej jej nowopoznany znajomy, z którym spożywała alkohol, dokonał kradzieży jej karty bankomatowej. W efekcie jej konto zostało uszczuplone o ponad 700 złotych. 

- Kryminalni z częstochowskiej dwójki ustalili miejsca, w których wykonane zostały nielegalne transakcje, zabezpieczyli monitoring, jednocześnie ustalając wizerunek sprawcy. Trop stróżów prawa doprowadził do mieszkania 41-letniego częstochowianina. Jak się okazało, to ten sam mężczyzna, z którym kobieta spożywała niedawno alkohol - relacjonuje częstochowska policja.

50-latki płacił jej kartą w różnych placówkach handlowych na terenie naszego miasta. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał, aż 13 zarzutów, ale śledczy nie wykluczają kolejnych...Grozi mu teraz do 10 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 47.0µg/m3 PM2.5: 37.8µg/m3