20-letni dilerzy zatrzymani w Łaziskach Górnych

50 733679

Redakcja

14 listopada 2022

Jeden z mężczyzn miał w swoim mieszkaniu prawie kilogram amfetaminy, ponad 29 działek dilerskich marihuany oraz 196 tabletek ecstasy, a drugi miał przy sobie ponad 50 działek dilerskich marihuany. Grozi mu do nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie substancje psychotropowe i odurzające. Mundurowi weszli do jednego z mieszkań na osiedlu Kościuszki w Łazikach Górnych, w którym zastali 20-letniego właściciela mieszkania podejrzewanego o udział w narkotykowym biznesie. W jego mieszkaniu znaleźli blisko kilogram amfetaminy, ponad 29 działek dilerskich marihuany oraz 196 tabletek. Wstępne badania wykazały, że to ecstasy. 

W trakcie przeszukania mieszkania przyszli do niego lokatorzy - drugi 20-latek ze swoją dziewczyną i ich kilkumiesięcznym dzieckiem. Przy młodym ojcu mundurowi znaleźli ponad 50 działek dilerskich marihuany. Obaj mężczyźni zostali zatrzymali i usłyszeli zarzuty. Właściciel mieszkania odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych i odurzających, a także handel narkotykami. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do nawet do 10 lat więzienia. Jego 20-letni kolega usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i został objęty policyjnym dozorem.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.9µg/m3 PM2.5: 2.6µg/m3