Zmiany w kursowaniu autobusów w Bielsku-Białej

Nowy przystanek Warszawska Aluprof kier Czechowice Dziedzice fot WK UM w BB

Redakcja

14 listopada 2022

Od 14 listopada zmiany w kursowaniu autobusów w Bielsku-Białej. Wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy linii: 32, 50 i X.

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej poinformował, że od 14 listopada wprowadzony zostanie kolejny etap zmian optymalizacyjnych na sieci komunikacyjnej w Bielsku-Białej.

Zmiany dotyczą trasy przejazdu linii nr 32 i 50 — autobusy nie będą obsługiwały przystanków Warszawska Fiat oraz Warszawska CH. W zamian uruchomiony zostaje nowy przystanek Warszawska Aluprof kierunek. Czechowice-Dziedzice. Przystanek Warszawska Fiat w dalszym ciągu będzie obsługiwany przez linie nr: 8, 11, 13, 13W, 16, 22 oraz N2.
Wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy linii nr 32.

Nie ulegają zmianie godziny odjazdów linii nr 50 z przystanków początkowych Osiedle Karpackie oraz Czechowice-Dziedzice Silesia — natomiast przyspieszone zostaną godziny odjazdów od przystanku Warszawska Mazańcowicka w kierunku Czechowic-Dziedzic oraz od Warszawska Aluprof w kierunku centrum miasta. 
Podobnie 14 listopada zmieni się trasa przejazdu linii X - autobusy nie będą obsługiwały przystanku Warszawska CH — w zamian obsługiwany będzie nowy przystanek Warszawska Aluprof kierunek Czechowice-Dziedzice.

Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 14 listopada to:
linia nr 32 – kierunek: Osiedle Karpackie,
linia nr 32 – kierunek: Hałcnów Kościół,
linia nr 32 – pozostałe przystanki na trasie wyjazdu/zjazdu z zajezdni,
linia nr 50 – kierunek: Osiedle Karpackie,
linia nr 50 – kierunek: Czechowice-Dziedzice Silesia.
linia nr 50 – pozostałe przystanki na trasie wyjazdu/zjazdu z zajezdni.

Rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie ww.rozklady.bielsko.pl. Aby wyszukać nowy rozkład jazdy, należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 14 listopada.

 

Źródło: UM Bielsko-Biała

Nowe trasy przejazdu linii nr 32 i 50 mapa WK UM w BB

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

28 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.2µg/m3 PM2.5: 10.8µg/m3