14-letnia Alicja z Bytomia odnaleziona! Uwiódł ją 33-latek?

Alicjas

Redakcja

23 listopada, 2022

14-letnia Alicja została odnaleziona w Niemczech. Nastolatka według mamy miała uciec z prawie 20 lat starszym mężczyzną. 

Alicja S. wyszła ze swojego mieszkania w Bytomiu 16 października. Dziewczynka cierpi na autyzm w stopniu umiarkowanym. Szokujące były doniesienia, na które można było natknąć się już kilka dni po jej zaginięciu. Okazało się, że najprawdopodobniej nastolatka "uciekła" z 33-letnim Dawidem R., z którym ma romans. 

Sprawą zajęli się reporterzy programu Uwaga TVN. W ich materiale mama zaginionej potwierdziła, że na początku roku Dawid R. wrócił z więzienia i zamieszkał ze swoją matką. Był sąsiadem Alicji, jej siostry i mamy. Według pani Aleksandry (mamy Alicji), Dawid R. zainteresował się jeszcze wówczas 13-letnią dziewczyną z autyzmem i szybko ją zmanipulował. Para miała spotykać się, całować, a dowody w postaci wideo i zdjęć pokazują, że Alicja paliła i piła, do czego zapewne zachęcał Dawid R.

Nastolatka tańczyła nawet półnaga w mieszkaniu matki Dawida R. z obcym mężczyzną. 33-latek dostał zakaz zbliżania się do 14-latki, ale i tak znajdował sposób na utrzymanie kontaktu z Alicją.

- Alusia proszę wróć do domu czekamy wszyscy na ciebie odezwij się do nas - apeluje jej mama w mediach społecznościowych.

Dziewczynka kilka dni po zniknięciu wrzuciła do sieci zdjęcie z podejrzanym, na którym ma blond włosy.

22 listopada w sieci pojawiła się informacja o odnalezieniu Alicji. Dzisiaj potwierdziła to bytomska policja. - Mundurowi w miniony piątek ustalili miejsce przebywania zaginionej i dzięki współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji, 14-latka została odnaleziona na terenie Niemiec, o czym poinformowała Policja niemiecka. Na każdym etapie prowadzonych poszukiwań, na bieżąco stróże prawa informowali sąd rodzinny - informuje bytomska komenda.


Poprzedni artykuł

Następny artykuł

3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.2µg/m3 PM2.5: 5.5µg/m3