Zgłosiła policji awanturę z mężem. Zapomniała, że w doniczce hodują zakazane rośliny

fot. KMP w Jaworznie

Redakcja

3 stycznia, 2023

Policjanci jaworznickiej patrolówki zatrzymali 43-latka, który awanturował się w swoim domu. Podczas interwencji mężczyzna znieważył mundurowych i groził im pozbawieniem życia i zdrowia oraz posiadał narkotyki.

W Boże Narodzenie wieczorem (25 grudnia) do Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie przyszła 45-letnia mieszkanka miasta zgłaszająca awanturę ze swoim mężem. 

-Razem z policjantami pojechała do swojego domu. Tam, podczas rutynowych czynności w związku z tą sprawą, funkcjonariusze zauważyli 4 rośliny doniczkowe przypominające marihuanę oraz susz marihuany w ilości ponad 90 gramów - relacjonuje policja. 

W trakcie przeprowadzanej interwencji pod dom podjechał samochód, a po chwili do domu wszedł mąż kobiety. 

-Mężczyzna, widząc, co się dzieje, zaczął znieważać policjantów i grozić im pozbawieniem życia i zdrowia. 43-latek został obezwładniony i przewieziony do jaworznickiej komendy. Badanie alkometrem wykazało w jego organizmie blisko dwa promile alkoholu - podała KMP w Jaworznie.

Po nocy spędzonej w areszcie mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, znieważenia i grożenia policjantom oraz posiadania narkotyków i uprawy konopi innych niż włókniste. 

43-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Jaworznie

powiązane artykuły:

fot. KPP w Będzinie
Wiadomości 22 grudnia, 2022

W ręce mundurowych z Będzina trafiło ponad kilogram marihuany, która przewożona była samo

37 715956
Lokalne 15 lipca, 2022

Mundurowi z kobiernickiego komisariatu zlikwidowali przydomową plantację marihuany. Czarnorynkową wa

66 687284
Wiadomości 20 grudnia, 2021

W minionym tygodniu policjanci żorskiego wydziału kryminalnego na ulicy Kościuszki zauważyli kierowc

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 16.5µg/m3 PM2.5: 15.0µg/m3