Gofry w kształcie penisa i waginy. Kontrowersyjna cukiernia otwiera się w Katowicach

314371400 138721592254668 7332981474270273902 n

Redakcja

3 stycznia 2023

Czy gofry mogą być kontrowersyjne? Okazuje się, że tak. Dickery otwiera lokal w Katowicach. Od 5 stycznia mieszkańcy województwa śląskiego będą mogli zjeść przysmaki w kształcie penisa i waginy. 

W kwietniu 2022 roku cukiernia Dickery otworzyła się we Wrocławiu. W kolejnych miesiącach pojawiła się również w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Od samego początku wzbudza wiele kontrowersji. Klienci mogą zamówić dwa rodzaje gofrów: Hero i Shero. Czym się różnią? Kształtem. Hero przypomina wyglądem penisa, a Shero waginę. Każdy "przysmak" można zakupić w różnych wariantach smakowych.

- DICKERY, czyli "nie-do-końca" społecznie akceptowalne gofry - czytamy w opisie cukierni. - Nasze gofry mają kształt damskich i męskich części ciała. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie okazało się, że to kształt polskiego TAB - dodają właściciele lokali. Pomysłodawcami cukierni jest polsko-ukraińska para.

Już sama nazwa nawiązuje do wulgarnego określenia penisa po angielsku. Dlatego nic dziwnego, że Dickery zdenerwowały prawicowych polityków. - Smutno, że najgorszy ściek świata zachodniego wlał się już do Polski, niszczy serca, umysły i ciała dzieci i młodzieży. Z drugiej strony to pokazuje, że weszliśmy w decydujący etap walki, „Bitwy o Polskę" - pisał Krzysztof Bosak z Konfederacji przy okazji otwarcia jednego z lokali.

Gofry w kształcie penisa i waginy zawitają też do Katowic. 5 stycznia cukiernia otworzy swój punkt przy ulicy Staromiejskiej. Dickery zaprasza na godzinę 13:00. 


fot. Dickery Facebook

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.3µg/m3 PM2.5: 3.9µg/m3