Zasady doboru torebki do butów oraz sukienek

Dhdhgdhgf

Redakcja

23 stycznia, 2022

Niektórzy nie zwracają uwagi na to, czy torebka lub buty do siebie pasują. Sięgają po to, co im się podoba, ale nie wszystko można ze sobą zestawiać. Jeśli chce się stworzyć unikalną stylizację, to warto wiedzieć, jak dobrać torebkę do butów oraz różne akcesoria do sukienki.

Jak dobrać buty i torebkę do sukienki?

Torebka to istotny element, który uzupełnia stylizację. Warto zadbać o to, aby dopasować ją do stroju. Jeśli ktoś wybiera się na ważne przyjęcie, wieczorną uroczystość, to powinien sięgnąć po mniejszą torebkę. Świetnie sprawdzi się klasyczna kopertówka lub torebka niewielkich wymiarów na ozdobnym łańcuszku. Niektóre sposoby dbają o to, aby torebka była idealnie dopasowana do butów, ale nie trzeba stawiać na jednakową kolorystykę. Warto jednak, aby oba elementy były wykonane z tego samego materiału, miały taką samą fakturę, akcenty kolorystyczne dopasowane do barw wzoru na sukience. Najlepszym rozwiązaniem będzie kierowane się kołem barw podczas łączenia ze sobą kolorów, dzięki czemu uda się idealnie dopasować torebkę i buty do sukienki. W przypadku dekoracyjnego stroju należy wybrać skromniejszą torebkę typu listonoszka w wersji minimalistycznej. Wzorzysta sukienka najlepiej prezentuje się w zestawieniu z torebką o jednolitym, stonowanym kolorze.

Istotną kwestią podczas dobierania butów do torebki jest to, aby kolory nie kontrastowały ze sobą zbyt mocno. Najlepszy efekt pozwoli uzyskać łączenie dodatków w tym samym lub zbliżonym kolorze. Jeśli ktoś chce się wyróżnić z tłumu, to może założyć jasne buty i dobrać do nich czarną torebkę. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby oba dodatki były dopasowane do siebie stylistycznie. Kolejną opcją są czarne buty i brązowa torebka. Będzie to dobrze wyglądać po warunkiem zachowania spójności faktur i estetyki. Ciekawie prezentują się beżowe buty i szara torebka. Jeśli tworzy się stylizację casualową, to możliwe jest łączenie dowolnych kolorów. W przypadku gładkiej sukienki na eleganckie okazje można zestawić ją z butami i torebką w dwóch różnych jaskrawych kolorach. Ciekawy efekt pozwala uzyskać total look, czyli cała stylizacja w tym samym kolorze, można bawić się odcieniami. Jeśli ktoś lubi eksperymentować z dodatkami, to musi się w nie najpierw wyposażyć. Warto mieć pod ręką kody rabatowe eobuwie.pl, aby nie przepłacać. Korzystanie z promocji na portalu Rabatio.com pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.8µg/m3 PM2.5: 29.8µg/m3