Zagrają by wspomóc podopiecznych Domu Aniołów Stróżów

Legendarny Kosmiczny Mecz 2022 1 fot Jakub Morkowski Agencja

Redakcja

21 lutego 2024

Ponad 60 gwiazd zagra dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Znani i lubiani już 22 marca wezmą udział w Legendarnym Kosmicznym Meczu z Aniołami. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom ze Śląska i Zagłębia potrzebującym wsparcia.

- W ostatnim czasie bardzo pogorszyła się sytuacja socjalna naszych podopiecznych. Coraz więcej dzieci przychodzi do nas głodna, ma problem ze skorzystaniem z kąpieli w domu. Dlatego ruszyliśmy pełną parą z dożywianiem i pomocą - wyjaśnia Monika Bajka z Domu Aniołów Stróżów. Bardzo liczymy na Państwa obecność w Spodku, bo każdy bilet to cegiełka, którą przeznaczymy na wsparcie dzieci - dodaje prezeska stowarzyszenia.

20 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się konferencja prasowa z udziałem organizatorów: Moniki Bajki z Domu Aniołów Stróżów i Piotra Sobika z agencji Star Manager, Prezydenta Katowic Marcina Krupy i zawodników: Piotr Gruszka - siatkarza i trenera, Bartosza Demczuka z Kabaretu Młodych Panów, zespołu kabaretu Zdolni i Skromni oraz Tomasza Tomanka — koszykarza i twórcy internetowego.

- Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami łączy dobrą zabawę z czynieniem dobra. Cieszę się, że ta jedna z największych imprez charytatywnych w regionie już po raz trzeci odbędzie się w katowickim Spodku - podkreślił prezydent Katowic Marcin Krupa. - Tą akcją chcemy zwrócić uwagę na to, że nadal są dzieci, które potrzebują pomocy i wsparcia - dodał prezydent.

Gwiazdy obecne na konferencji zapozowały do pierwszego zdjęcia Anielskiej Drużyny 2024. W ruch poszły skrzydła, piłki i oficjalne koszulki meczowe. 

- Przed nami wspaniałe sportowe show. Aktorzy, piosenkarze i osobistości telewizyjne zagrają z gwiazdami sportu m.in. siatkarzami: Mariuszem Wlazłym, Michałem Winiarskim, Piotrem Gackiem i Marcinem Prusem, który zawsze kochał grać w katowickim Spodku - wymieniał siatkarz i trener Piotr Gruszka. W Legendarnym Kosmicznym Meczu z Aniołami zagrają także m.in. Mariusz Kałamaga, Anna Wyszkoni, Irek Bieleninik, Paweł Domagała, Joanna Jędrzejczyk i Tomasz Jachimek.

Bilety - cegiełki można kupić już na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl.

powiązane artykuły:

Mecz 17
Lokalne 18 stycznia 2022

Takiego wydarzenia w Spodku jeszcze nie było. Ponad 60 gwiazd ze świata sportu, muzyki, filmu i tele

Krem pod oczy wart wyróbowania
Lifestyle 19 lutego 2024

Troska o delikatną skórę wokół oczu to kluczowy element rutyny pielęgnacyjnej dla wielu z nas. W

Skin streaming na skore
Lifestyle 20 lutego 2024

Skin streaming, czyli moda na zupełnie inną pielęgnację ciała zainicjowana przez influencerki sp

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.7µg/m3 PM2.5: 7.7µg/m3