Z biletem za przejazd pociągiem, taniej w chorzowskim skansenie

Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

Redakcja

10 kwietnia 2023

Taniej do teatru, filharmonii, muzeum? Da się! Koleje Śląskie wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, prowadzą akcję promocyjną pn. Kolej na Zniżki. Na czym polega akcja?

Kolejną instytucją, która dołączyła do organizowanej przez Koleje Śląskie akcji Kolej na Zniżki jest Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”.

Posiadacze biletu Kolei Śląskich – w terminie od daty rozpoczęcia jego ważności do 3 dni roboczych od daty zakończenia jego ważności – będą upoważnieni do zakupu biletu wstępu do Muzeum ze zniżką w wysokości 50%.

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń specjalnych, koncertów, a także innych usług oferowanych przez Muzeum, w tym zajęć edukacyjnych.

Lista pozostałych podmiotów współpracujących z Kolejami Śląskimi w ramach akcji Kolej na Zniżki:


Opera Śląska
– 10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery Śląskiej w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które Opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. 

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego – 30% zniżki na zakup biletu na wybrane koncerty abonamentowe i nieabonamentowe.

Ważne: zniżka nie obejmuje koncertów specjalnych: sylwestrowych, sylwestrowych na bis, Walentynek, koncertów obcych oraz wyjazdowych, a także innych usług oferowanych przez Filharmonię Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. 

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego – możliwość zakupienia biletu ulgowego na spektakl produkcji Teatru Śląskiego w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje: spektakli premierowych, spektakli gościnnych, wyjazdowych oraz wydarzeń odbywających się w Teatrze Śląskim. Aby skorzystać ze zniżki należy oddać bilet Kolei Śląskich pracownikowi kasy Teatru. 

Muzeum Powstań Śląskich – 50% zniżki na zakup biletu do Muzeum w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich. Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. 

powiązane artykuły:

Bezpieczeństwo w kolejach ślaskich
Lokalne 6 kwietnia 2023

Co do tego, jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych nie trzeba ch

Wielkanocne wyprawy kolejami śląskimi
Lifestyle 4 kwietnia 2023

Wsiąść do pociągu, wyjechać za miasto i odkryć nieznane zwyczaje miejscowej ludności? Jeżeli nie

Ksrozklad
Lokalne 27 marca 2023

Nowy rozkład jazdy w Kolejach Śląskich to przede wszystkim nieznaczne zmiany na mapie inwestycji

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

17 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.9µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3