Wystartowała kolejna edycja Loterii PIT-rozlicz podatek w Sosnowcu. Do wygrania 20 rowerów

Student gfb4532831 1920

Redakcja

17 kwietnia 2023

17 kwietnia rozpoczyna się kolejna, siódma już edycja akcji „Loteria PIT – rozlicz podatek w Sosnowcu”, w której do wygrania jest 20 rowerów trekkingowych. To forma podziękowania dla mieszkańców za to, że płacąc podatki w mieście, przyczyniają się do jego rozwoju.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2023. Jak co roku należy pamiętać aby złożyć PIT za 2022 rok w sosnowieckim urzędzie skarbowym oraz wskazać Sosnowiec jako miejsce zamieszkania w zeznaniu podatkowym. Losowanie laureatów odbędzie się 14 lipca 2023 roku – mówi Anna Mastalerz z Wydziału Rozwoju i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego.

Aby wziąć udział w Loterii należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • wysyłając zgłoszenie w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii www.pitwsosnowcu.pl
    lub
  • wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej i wrzucając go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy alei Zwycięstwa 20 (Należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich zgód, aby zgłoszenie było ważne)

W ubiegłym roku wzięło udział 5248 mieszkańców, z czego 519 osób po raz pierwszy rozliczało podatek dochodowy w Sosnowcu.

Mamy nadzieję, że w tym roku wynik ten uda się podwoić! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w loterii. Pamiętajmy, że płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

powiązane artykuły:

124262
Lokalne 14 kwietnia 2023

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu powstała nowa, wyremontow

Komunikacja nocna w Sosnowcu
Lokalne 3 kwietnia 2023

Od początku kwietnia usługę w ramach Sosnowieckiego Transportu na Zlecenie można zamówić również

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.0µg/m3 PM2.5: 2.7µg/m3