Wysłuchaj muzyki z najsłynniejszych filmowych produkcji na żywo – w Spodku!

Gala muzyki filmowej w spodku

Redakcja

19 lipca 2023

Koniec października 2023 ponownie wypełni się muzyką z największych hitów z wielkiego ekranu. Dokładnie rok po Gali Muzyki Filmowej w Spodku w 2022 roku, przyjdzie czas na jej drugą edycję – przeżyjmy to na nowo razem z Filharmonią Śląską! Niezapomniane melodie, Chór i Orkiestra Symfoniczna pod batutą Macieja Sztora, multimedia, światła i widowiskowe efekty wizualne opanują katowicki Spodek w każdym calu. Przeniesiemy się w świat ponadczasowych opowieści, wzruszeń, ekscytacji i przygody.

Tego wieczoru będziemy świadkami licznych występów na żywo. Zobaczymy słynne sceny z filmów odegrane przez aktorów tu i teraz – na scenie w Spodku, a nawet aktorskie bitwy, a to jeszcze nie wszystko, bo ten wieczór będzie pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń!

Podczas Gali Muzyki Filmowej usłyszymy dzieła takich twórców, jak m.in. Hans Zimmer, Ennio Morricone, Howard Shore czy Ramin Djawadi, a w programie znajdziemy tematy z Gladiatora, Piratów z Karaibów, Interstellar, Misji, Władcy Pierścieni, Jamesa Bonda, serii Gra o Tron i wielu, wielu innych. Już teraz kup bilet na wieczór pełen hollywoodzkich emocji!

Gościem specjalnym koncertu będzie Sara James – utalentowana wokalistka młodego pokolenia, finalistka programu America’s Got Talent.

28 października 2023 roku będzie prawdziwym świętem kinomanów i wielbicieli muzyki filmowej, która podczas wykonywania na żywo zyskuje jeszcze bardziej emocjonujący wymiar. Doskonała harmonia efektów multimedialnych, świateł i wizualizacji, utwory z ponadczasowych produkcji kinowych w wykonaniu profesjonalnej orkiestry i znakomici soliści, aktorzy oraz ogrom dodatkowych atrakcji i niespodzianek – to wszystko razem sprawi, że publiczność zgromadzoną w Spodku filmowy świat pochłonie w całości.

To nie będzie zwykły koncert – to będzie prawdziwy spektakl dla widzów! Obecność – obowiązkowa!

Bilety dostępne TUTAJ

powiązane artykuły:

Kursfil
Lokalne 9 lipca 2023

W Filharmonii Śląskiej odbyła się druga edycja Międzynarodowego Kursu Dyrygenckiego im. Grzegorza

369731146 686964566808668 6112488393919038558 n
Kultura 14 września 2023

To z pewnością wydarzenie, podczas którego nie może Was zabraknąć! Filharmonia Śląska ponownie za

Filhamronia
Artykuły 30 września 2022

Gwiazdy polskiej muzyki wraz z chórem i orkiestrą Filharmonii Śląskiej zaprezentują najwspanialsze i

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.1µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3