Muzyka z największych hitów z wielkiego ekranu. Gala Muzyki Filmowej w katowickim Spodku

369731146 686964566808668 6112488393919038558 n

Redakcja

14 września 2023

To z pewnością wydarzenie, podczas którego nie może Was zabraknąć! Filharmonia Śląska ponownie zaprasza do Spodka na Galę Muzyki Filmowej. To okazja, aby wysłuchać na żywo największych hitów z nagrodzonych filmów w wykonaniu orkiestry symfonicznej. 

28 października 2023 roku będzie prawdziwym świętem kinomanów i wielbicieli muzyki filmowej. Usłyszymy dzieła takich twórców, jak m.in. Hans Zimmer, Ennio Morricone, Howard Shore czy Ramin Djawadi, a w programie wieczoru muzyka z epokowych produkcji filmowych takich jak: Gwiezdne Wojny, Harry Potter, Avatar, Park Jurajski, Gladiator, Piraci z Karaibów, Interstellar, Misja, Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Gra o tron, Władca Pierścieni, James Bond czy Conquest of paradise.

Organizatorzy przygotują prawdziwe show pełne efektów multimedialnych, świateł i wizualizacji, utwory z ponadczasowych produkcji kinowych w wykonaniu profesjonalnej orkiestry i znakomici soliści wspólnie sprawią, że publiczność zgromadzoną w Spodku filmowy świat pochłonie w całości.

Na scenie:

  • Sara James
  • Paweł Domagała
  • Michal Milowicz  (nie tylko zaśpiewa, ale także poprowadzi całe wydarzenie, będzie naszym przewodnikiem po muzyczno filmowej przygodzie)
  • Chór i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej pod batutą Macieja Sztora.

Ponadto:

-filmowe sceny

-gra aktorów

-efekty wizualne i pirotechniczne

-samochody

 i wrażenia na najwyższym poziomie!

BILETY

WIĘCEJ W PONIŻSZYM WIDEO: 

powiązane artykuły:

Filhamronia
Artykuły 30 września 2022

Gwiazdy polskiej muzyki wraz z chórem i orkiestrą Filharmonii Śląskiej zaprezentują najwspanialsze i

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.3µg/m3 PM2.5: 7.4µg/m3