Wybuch gazu w Piekarach Śląskich. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych

wybuch gazu w piekarach śląskich

Redakcja

6 grudnia 2022

15 listopada 2022 r. w godzinach wieczornych doszło do wybuchu butli z gazem w Piekarach Śląskich przy ulicy Kotuchy 28. W konsekwencji pożaru – zniszczone zostało mieszkanie, w którym mieszkały dwie osoby, w tym jedna niepełnosprawna. W sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanych. 

W budynku znajdującym się przy ulicy Kotuchy w Brzezinach Śląskich – dzielnicy Piekar Śląskich w dniu 15 listopada 2022 r. wybuchła butla z gazem. Dwie osoby trafiły do szpitala. O szczegółach tego zdarzenia pisaliśmy tutaj

W wyniku pożaru mieszkanie uległo całkowitemu zniszczeniu. Na stronie zrzutka.pl sąsiedzi uruchomili zbiórkę pieniędzy by pomóc poszkodowanym w tej trudnej sytuacji.

-(...) sąsiedzi stracili dorobek swojego życia. Mieszkanie uległo całkowitemu zniszczeniu. Zwracam się do ludzi o dobrym sercu, aby pomogli odzyskać to co w jedną chwilę stracili ludzie. Dziękuję w imieniu własnym oraz ich. Każda złotówka się liczy. Środki które pozostaną ze zrzutki zostaną przeznaczone na zaspokojenie potrzeb życiowych - czytamy w opisie zbiórki. 

Zrzutka na remont mieszkania przy ul. Kotuchy

powiązane artykuły:

wybuch ustroń
Wiadomości 6 grudnia 2022

Śledztwo wyjaśni dlaczego doszło do tragicznego w skutkach wybuchu w Ustroniu. W wyniku zdarzenia

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 29.2µg/m3 PM2.5: 22.2µg/m3