Wpadli z narkotykami przez domową awanturę

42 755775

Redakcja

28 kwietnia 2023

Zatrzymano małżeństwo z Częstochowy u których w domu podczas interwencji policja ujawniła narkotyki. Para usłyszała już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W czwartkowe popołudnie, policjanci z patrolówki częstochowskiej „trójki” pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia pomiędzy 38-latką, a jej 37-letnim mężem doszło do nieporozumień na tle nadużywania alkoholu przez mężczyznę. 

- Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres zastali małżonków, którzy właściwie doszli już do porozumienia. Pewnie zakończyłoby się rozmową pouczającą obu stron, gdyby nie fakt, że na stole leżała szklana „fifka" - relacjonuje policja. 

Mundurowi nabrali podejrzeń, że w mieszkaniu mogą być narkotyki. Jak się okazało, mieli nosa. 

-W kuchennych szafkach ujawnili i zabezpieczyli 51 kolorowych tabletek i susz koloru zielonego. Kobieta przyznała, że tabletki extasy należą do niej, natomiast 37-latek oświadczył, że zabezpieczony susz należy do niego - podała policja. 

Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Po przesłuchaniu usłyszeli prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem. Wkrótce o ich losie zadecyduje sąd. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

powiązane artykuły:

55 754780
Lokalne 24 kwietnia 2023

Współpraca raciborskich i wrocławskich policjantów zaowocowała zatrzymaniem dwóch osób zw

Pobrane 1
Lokalne 16 kwietnia 2023

Pił sobie na przystanku tramwajowym, a przy sobie miał zakazaną substancję. Kiedy mieszkaniec Świ

zatrzymanie za posiadanie narkotyków
Lokalne 3 kwietnia 2023

Raciborscy kryminalni zatrzymali kobietę, która posiadała przy sobie ponad 150 gramów sub

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.1µg/m3 PM2.5: 8.2µg/m3