W centrum Bytomia pobił kobietę. 31-latka trafiła do szpitala

Pobicie kobiety bytom

Redakcja

21 czerwca 2024

Natychmiastowa reakcja policjanta pozwoliły zatrzymać 35-letniego agresora, który w centrum Bytomia pobił kobietę. Sprawcy może grozić do lat 5 więzienia.

Aspirant Artur Gryka policjant PDOZ Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu będąc w czasie wolnym od służby, jechał swoim prywatnym samochodem. Kiedy zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Strzelców Bytomskich zauważył dwóch biegnących mężczyzn. Okazało się, że jeden z nich goni mężczyznę, który uderzył i przewrócił na chodnik kobietę. 

Świadkowie pomogli kobiecie, a policjant natychmiast ruszył za uciekającym mężczyzną, dogonił go i obezwładnił. Następnie poinformował o zatrzymaniu dyżurnego bytomskiej komendy i przekazał umundurowanym policjantom II Kompanii OPP w Katowicach, którzy w tym dniu pełnili służbę na terenie Bytomia - relacjonuje policja. 

Jeden z mężczyzn będący świadkiem zdarzenia pomógł policjantowi i powiedział, że przed chwilą zatrzymany uderzył leżącą na chodniku kobietę. 

Zgromadzone przy niej w tym czasie osoby wezwały karetkę, która po przybyciu na miejsce przewiozła pobitą 31-latkę do szpitala. Kobieta w wyniku pobicia doznała obrażeń twarzy, w tym złamania kości - podała KMP w Bytomiu. 

powiązane artykuły:

Handcuff g764413ea5 1920
Lokalne 8 lutego 2024

W centrum Katowic na przystanku tramwajowym 23-letni mężczyzna zaatakował bezdomnego. Interweniow

Pobicie w myszkowie
Lokalne 23 kwietnia 2024

Na jednym z parkingów w Myszkowie doszło do pobicia 56-letniego mężczyzny. Kilkanaście minut po z

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

29 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.4µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3