Tak się bawiliście na Tauron Nowa Muzyka [FOTORELACJA]

DSC 8168

Redakcja

23 lipca, 2022

Drugiego dnia festiwalu sceną zawładnęli m.in. Ralph Kaminski, Zdechły Osa i Michał Wolski. Cztery sceny i moc atrakcji towarzyszących - tak było wczoraj. Czy znalazłeś się na zdjęciach?

W wielkim stylu powrócił do Katowic Festiwal Tauron Nowa Muzyka  w jego pełnowartościowej formule, pozbawionej pandemicznych ograniczeń. Między 21 a 24 lipca katowicka Strefa Kultury tętni pulsem nowej muzyki i przyciąga tysiące gości z Polski i zagranicy.

Drugi dzień festiwalu Tauron Nowa Muzyka zawładnął Katowicką Strefą Kultury. Na festiwalowiczów czekały cztery sceny oraz moc atrakcji. Wczorajszy wieczór otworzył Ralph Kaminski. Na głównej scenie za jego sprawą odbyło się prawdziwe SHOW w stylu retro. Carbon Stage otwarła Retina, a następnie tłum rozgrzewał Zdechły Osa. Club Stage to kultowa i dla wielu najważniejsza ze scen festiwalu. Znowu zapewniła moc wrażeń za sprawą takich gwiazd techno i elektroniki jak Michał Wolski czy EERT.

Podczas tegorocznej edycji wszyscy uczestnicy festiwalu mogą odwiedzić Muzeum Śląskie, płacąc tylko 1 zł za wejście. Promocją objęte są zarówno stałe ekspozycje, których obecnie jest pięć, jak i każda spośród dziesięciu aktualnych wystaw czasowych. Szczególnie polecamy wszystkim odwiedzającym wystawy: „Głusza”, „Ludwika Ogorzelec. Wystawa Podziemna.” oraz „Poza Edenem. Sztuka Współczesna ze zbiorów Muzeum Śląskiego w Katowicach”. Warto połączyć pobyt na festiwalu z wizytą w Muzeum Śląskim!

DSC 7999

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 28.1µg/m3 PM2.5: 23.2µg/m3