Sylwester w Gliwicach. Największa domówka w mieście!

Sylwester w gliwicach

Redakcja

29 grudnia, 2023

Muzyka na żywo, rozmowy do białego rana, a o północy toast – to właśnie plan na najbardziej odjechaną domówkę w mieście. 31 grudnia w Gliwicach miejska zabawa rusza już od godz. 20.00, a impreza potrwa do 3.00 nad ranem (1 stycznia).

"Najlepsze domówka w mieście" odbędzie się w PreZero Areny Gliwice. Hala przy ul. Akademickiej zamieni się w wielką chatę, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji, parkiet taneczny i cała masa wystrzałowej energii. 

W salonie rytm najgorętszej imprezie w mieście nadawać będą Rat Kru z muzyką disco lat 80. i 90. w nietypowym i energetycznym wydaniu, a także Mike Rif & Cubania w klimacie latino. Po północy stery przejmie DJ BABA, który sięgnie do największych hitów dyskotekowych od lat 80. do teraz. A w małym pokoju? Tam z kolei rządzić będzie DJ TIGRE z mieszanką tropikalnych rytmów prosto z Dominikany. 

W sylwestrowej chacie nie zabraknie sypialni z grami planszowymi i… ogrodu pełnego kwiatów – w strefie garden party czekać będzie imprezowe menu, staną też stoły, przy których śmiało będzie można poplotkować. A o północy zaplanowana jest niespodzianka. Wszystko to będziecie mogli uwiecznić na zdjęciach – specjalnie przygotowane fotościanki to punkt obowiązkowy tej imprezy.

Bilety w cenie 40 zł dostępne są online na eventim.pl. Impreza przeznaczona jest dla osób powyżej 16. roku życia, osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w zabawie wraz z pełnoletnim opiekunem. W dniu wydarzenia bilet będzie kosztował 50 zł.

powiązane artykuły:

Sylwester w cieszynie
Lokalne 30 grudnia, 2023

Cieszyński Ośrodek Kultury i Miasto Cieszyn zapraszają wszystkich mieszkańców i gości Cieszyna do

Sylwester w bielsku bialej
Lokalne 29 grudnia, 2023

Bielszczanie witać będą nowy 2024 rok na placu Wojska Polskiego. Bielskie Centrum Kultury im. Ma

Sylwester w czestochowie
Lokalne 30 grudnia, 2023

Gwiazdą tegorocznej Nocy Sylwestrowej w Częstochowie- organizowanej tradycyjnie na placu

IMG 20231220 113148
Lokalne 21 grudnia, 2023

Podczas wizyty w Parku Śląskiej można już podziwiać ponad 30-metrową scenę, na której w Sylwestra

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.0µg/m3 PM2.5: 1.9µg/m3