Spędź minimum 3 noclegi w Beskidach i skorzystaj z bezpłatnych atrakcji

1620 beskidy

Redakcja

2 lipca, 2023

Ruszyła kolejna edycja akcji skierowanej do turystów planujących wypoczynek wakacyjny w regionie. Promocyjne Lato 2023 w Beskidach to część kampanii realizowanej w województwie śląskim pod nazwą Promocyjne Lato 2023 w Śląskiem.

Turyści biorący udział w akcji mogą skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji, przygotowanych w Beskidach, na Śląsku Cieszyńskim czy Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i w Krainie Górnej Odry.

- Akcja przygotowana przez Śląską Organizację Turystyczną wraz z zarządcami marek turystycznych, oprócz zwiedzania regionu i jego atrakcji, umożliwia udział w aktywnościach i przeżywanie wielu przygód, na które turysta nie mógłby sobie pozwolić indywidualnie ze względu na cenę lub niedostępność na co dzień, a przez to tym bardziej zachęcających do wzięcia w udziału w akcji i przyjechania do regionu. Chcemy dostarczyć turystom niecodziennych wrażeń i spowodować, aby urlop/wakacje spędzone w województwie śląskim były niezapomniane i niepowtarzalne, a przez to wyjątkowe – mówi prezes Śląskiej Organizacji Turystycznej Adam Wawoczny.

W Beskidach akcję koordynuje Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy, a wśród propozycji bezpłatnych ofert znalazły się: bezpłatne wypożyczenie deski SUP lub kajaka na Jeziorze Żywieckim, wyjazd koleją gondolową na Szyndzienię, czy też karnety na przejazd torem saneczkowym na stoku Dębowca.

Akcja skierowana jest do turystów, którzy spędzą w Beskidach minimum 3 noclegi w okresie od 15 czerwca do 15 września. Panel rezerwacyjny i więcej informacji nt. akcji realizowanej w Beskidach znajdziecie pod adresem https://beskidy.travel/article/1020322.

powiązane artykuły:

Najciekawsze atrakcje turystyczne beskid slaski
Turystyka 31 maja, 2023

Wisła to jedna z najchętniej wybieranych przez turystów miejscowości uzdrowiskowych w województw

Kolejesl
Lokalne 25 maja, 2023

Zbliża się weekend i zapewne część osób zamierza wybrać się do Beskidu Śląskiego. Koleje Śląskie

59 TKB Żywiec 2022 Z Pi T Wierchy z Milówki fot Daniel Franek Okiem Fotoreportera
Lokalne 16 maja, 2023

Jak co roku, na przełomie lipca i sierpnia przez Wisłę, Szczyrk, Żywiec, Maków Podhalański, Oświę

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.0µg/m3 PM2.5: 11.0µg/m3