SnowFest Festival 2023 w Szczyrku. Znamy kolejnych wykonawców!

SnowFest Festival 2023

Redakcja

10 grudnia, 2022

Największe muzyczne święto w samym środku zimy! Jubileuszowa X. edycja jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest 2023 odbędzie się w dniach 3 i 4 marca 2023 r. w Szczyrku. 

Festiwal łączy w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, zimowych zawodów sportowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski - Szczyrku! To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich osób, którym obce jest pojęcie „zimowego snu”, a także tych, którzy kochają się bawić - nie bacząc na porę roku. Festiwal po raz kolejny odbędzie się w zimowej stolicy Polski - Szczyrku, który potwierdza tezę o tym, że jest to najszybciej rozwijający się kurort dla wszystkich miłośników sportów zimowych.

W dniach 3 i 4 marca 2023 r. tradycyjnie na imponującym terenie Amfiteatru oraz Skoczni Skalite wystąpi śmietanka światowej i krajowej sceny muzycznej - od drum’n’bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną, która króluje nie tylko na klubowych parkietach, a przede wszystkim we wszystkich najważniejszych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych na świecie.

Na festiwalu pojawi się m.in. legendarny Dimension, uwielbiani w kraju nad Wisłą – Fisz Emade Tworzywo, zaskakujący Bass Astral, wszechstronna An On Bast oraz liryczny mistrz asthma.

Do wcześniej ogłoszonych nazwisk dołączyli teraz – szef Metalheadz i uosobieniec muzyki bassowej – Goldie, który wystąpi z jednym z najprężniej rozwijających się autorów tekstów na bristolskiej scenie muzycznej – Medic MC.

Na głównej scenie wraz z zespołem zagra wielbiany przez SnowFesto-wą publiczność pół-człowiek, pół-raper – Grubson.

Pojawi się także unikatowy projekt Rysy, który prezentuje wszystko co najlepsze w klubowej elektronice.

W dj-skiej odsłonie usłyszymy jedną z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem kontrowersyjnych kapel łączących drum`n bass, breakbeat oraz rock – Pendulum.SnowFest Festival 2023

powiązane artykuły:

IMG 5546
Turystyka 6 marca, 2022

Za nami Snowfest Festiwal 2022! Na skoczni w Szczyrku wystąpili najlepsi freestylowcy w Polsce preze

Szczyrkowskisnow
Turystyka 1 marca, 2020

Zobaczcie, co działo się pierwszego dnia SnowFest Festival! Fantastyczne zdjęcia z Szczyrkowskiego O

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.7µg/m3 PM2.5: 8.1µg/m3