Sosnowieckie aukcje WOŚP. Możesz na jeden dzień zatrudnić prezydenta Chęcińskiego

aukcje wośp w sosnowcu

Redakcja

24 stycznia, 2023

Sosnowiec ponownie staje się miejscem wojewódzkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie już ruszają także niezwykłe aukcje online.

Jak zwykle mocnym punktem będą aukcje online, których jest blisko 30! 

- Jak co roku wachlarz jest ogromny. Wszystko po to, aby każdy znalazł coś dla siebie, a konto WOŚP rosło. Dlatego też w tym roku licytacji jest jeszcze więcej i na pewno niektóre są zaskakujące - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Chętni mogą poczuć się właśnie jak prezydent Sosnowca, którym mogą się stać na jeden dzień! Odprawa, kolegium, a może odpowiedź na "zaczepne" komentarze na Facebooku? Wszystko zależy od Ciebie.

Jak zamiana ról to zamiana ról. Szukasz dobrego i sumiennego pracownika z doświadczeniem? 

Nie ma sprawy! Na aukcji... zatrudnisz na jedną zmianę prezydenta Sosnowca. Kurier? Pracownik produkcji, sprzedawca? Wszystko jest możliwe, ale przede wszystkim liczy się szczytny cel. W zamian za sowity datek na rzecz Fundacji, Arkadiusz Chęciński wcieli się w rolę pracownika Twojej firmy.

Chcesz wjechać do Sosnowca? 

Musisz mieć paszport - tutaj nic się nie zmienia, ale za to możesz mieć jego wyjątkową, bo ceramiczną wersję, która została poddana dwukrotnemu wypałowi w specjalistycznym piecu do wypału ceramiki w temperaturach 980'C i 1050'C.

To nie koniec, bo w ekspresowej licytacji możesz wygrać odpalenie tegorocznego "światełka do nieba", które rozbłyśnie w niedzielę 29 stycznia, w Parku Sieleckim. Na prawdziwego Sosnowiczanina czeka tablica drogowa E-17a z nazwą miasta. Sportowi kibice nie przejdą obojętnie obok pierwszego kopnięcia piłki na stadionie ArceltorMittal Park i piłki podpisanej przez mistrzów: Iwonę Niedźwiedź i Sławomira Szmala, którą podarowała wicemarszałkini województwa, Anna Jedynak.

Nie brakuje także tradycyjnych licytacji: patronatu nad Stawikami, gadżetów miejskich, ale tez mnóstwa nowości: kolacja z trenerem Zagłębia Dariuszem Dudkiem, przejażdżka pojazdem Sosnowieckich Wodociągów, maskotki i dzieła artystyczne. Wśród aukcji jest także wspólne grillowanie z prezydentem Sosnowca oraz radnymi.

aukcje wośp w sosnowcu

powiązane artykuły:

wyprawka dla noworodków w Sosnowcu
Lokalne 3 stycznia, 2023

Wystartowała akcja „Duma Sosnowca”. W ramach projektu każdy noworodek urodzony w Sosnowcu i które

IMG 20230119 104240
Lokalne 19 stycznia, 2023

To ma być jedna z najnowocześniejszych siedzib pogotowia w Polsce. W Sosnowcu ruszyły prace związ

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 32.0µg/m3 PM2.5: 26.1µg/m3